Anonyme Appartements Virgen und Prägraten

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Glockner Dolomiten, Virgen
Název ubytování Anonyme Appartements Virgen und Prägraten
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 9 026 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

lyžařský zájezd

Popis ubytování

UbytováníPohodlné apartmány.Vybavení pokojůSprcha/WC, Rozkládací pohovka, Dětská postýlka je při plném obsazení pokoje k dispozici ve všech typech pokojů. Ubytování se může dle volby uskutečnit v Prägraten resp. ve Virgen (Rozdělení přes turistický spolek).Typy pokojů a apartmánů4 lůžka 2-pokojový apartmán, 35 m2Za poplatek na místěZávěrečný úklid: Euro 25,- /jednotka/pobyt, Pobytová taxa: cca Euro 2,- /osoba/noc (od 16 let).Strava v ceněBez stravy.Pro dětiDětská postýlka.Domácí zvířataJen po předchozím ohlášení, za poplatek Euro 5,-/den, platba na místě, bez krmení.Další službyPlatební karty: žádné, Bezbariérový přístup: ne, Příjezd od 14:00, Odjezd do:10:00, Předání klíčů: v každém z domů.
Tourismusverband/ turistický spolek - otevírací doba: sobota: od 09:00 do 12:00. Mimo úřední hodiny visí na okně kanceláře (v centru Virgen) seznam s názvy ubytování.
Ubytování se může uskutečnit dle volby v Prägraten resp. ve Virgen. (Přidělení přes turist. kancelář). Příjezd všech hostů se uskutečňuje v turist. kanceláři Virgen, zde bude kontaktováno ubytování.

Popis lokality ubytování

PolohaNádraží: Lienz 37 km,
Nadmořská výška: 1200 m,
Možnost sjezdu na lyžích až k hotelu: ne,
Vlastní hotelový autobus: ne.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.