Apartmány Alpina

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutany
Název ubytování Apartmány Alpina
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 685 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: dětskou postýlkou nesmí být překročen max. počet osob v F6G a F6H.

Popis stravování

Stravování: bez stravy.

Popis ubytování

USPútulný apartmánový dům v turistickém ráji národního parku Vysoké Taury

ideální pro pěší a cyklo turistikuPopis hoteluÚtulný apartmánový dům v turistickém ráji národního parku Vysoké Taury. Ideální pro pěší a cyklo turistiku.Vybavenírecepce s lobby.Ubytování (A)Dvoupokojové apartmány (F4F): max. 4 osoby, cca 42 m2, dvoulůžkové pokoje a obývací pokoj s dvoulůžkovou pohovkou, světlé a komfortní, se sprchou, WC, sat. TV, kuchyň, trezor, balkon.
Třípokojové apartmány (F6G): max. 6 osob, cca 55 m2, 1 ložnice s manželskou postelí nebo pohovkou a 1 obývací pokoj/ložnice, jinak jako F4F.
Čtyřpokojové apartmány (F6H): max. 6 osob, cca 75 m2, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice s 3 samostatnými lůžky a obývací pokoj s pohovkou. 3 sprcha a WC, kuchyňka.Sport/aktivityzdarma: zapůjčení horských kol dle dostupnosti. Naučná stezka Stappitzersee a Seebachtal cca 4 km.InternetWiFi zdarma.Wellnessza poplatek: veřejný krytý bazén cca 350 m.Infoparkování: veřejné parkoviště cca 50 m zdarma; domácí zvíře: cca 12 €/den; lázeňská taxa: cca 2,50 € den/osoba od 17 let; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, topení, závěrečný úklid, povlečení, ručníky a utěrky; na místě se platí: kauce cca 100 €/jednotka; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci; začátek/konec nájmu: 16/10 h.Ušetřete (A)Sleva za včasnou rezervaci: 5% při rezervaci do 31.3.2019 a pobytu 22.6.-28.6.2019 a 7.9.-14.9.2019 (nelze kombinovat s výhodným termínem).
Výhodné termíny: 6+1 zdarma při příjezdu 29.6.2019 a 31.8.2019.Cena zájezdu zahrnujeUbytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohacentrální, veřejný krytý bazén cca 350 m, údolní stanice lanovky Mallnitz cca 4 km, národní park Vysoké Taury cca 2 km.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Když se snese na Korutany noc, ožívají lyžaři, sáňkaři a gurmáni Co nabízejí v noci jižní svahy Alp v zimě? Přírodu a její kouzlo v temnotě pocítíte mnohem intenzivněji než ve dne. Srdce bije silněji, puls se zvyšuje, dech se zrychluje. Bílé měsíční světlo a zářící hvězdy vytvářejí bílou romantickou idylu s nezapomenutelnou intimní atmosférou uprostřed temnoty.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.