Apartmány Alpina

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutany
Název ubytování Apartmány Alpina
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 833 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování: bez stravy.

Popis ubytování

USPútulný apartmánový dům v turistickém ráji národního parku Vysoké Taury

ideální pro pěší a cyklo turistikuPopis hoteluÚtulný apartmánový dům v turistickém ráji národního parku Vysoké Taury. Ideální pro pěší a cyklo turistiku.Vybavenírecepce s lobby.Ubytování (A)dvoupokojové apartmány (F3S): pro 3 osoby, cca 32 m2, obývací pokoj s místem na spaní a dvoulůžkový pokoj. Apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, sat. TV, kuchyňským koutem, trezorem, balkonem.
Dvoupokojové apartmány (F4F): pro 4 osoby, cca 42 m2, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a dvoulůžkový pokoj, vybavení jako F3S.
Třípokojové apartmány (F6G): pro 6 osob, cca 55 m2, 2 ložnice s dvoulůžkovou postelí nebo pohovkou na spaní a obývací pokoj s místem na spaní, vybavení jako F3S.Sport/aktivityzdarma: zapůjčení horských kol dle dostupnosti. Naučná stezka Stappitzersee a Seebachtal cca 4 km.InternetWiFi zdarma.Další výhodymožnost zakoupení na místě regionální kartu Kärnten Card s řadou výhod a slev u smluvních partnerů.Infoparkování: veřejné parkoviště cca 50 m zdarma; domácí zvíře: cca 10 €/den; lázeňská taxa: cca 2,50 € den/osoba od 17 let; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, topení, závěrečný úklid, povlečení, ručníky a utěrky; na místě se platí: kauce cca 100 €/jednotka; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci; začátek/konec nájmu: 16/10 h.Ušetřete (A)Sleva za včasnou rezervaci: 10% při rezervaci do 31.3.2018 a pobytu 23.6.-6.7.2018 a 25.8.-14.9.2018 (nelze kombinovat s výhodným termínem).
Výhodné termíny: 7=6 při příjezdu 23.6.2018 a 8.9.2018.Cena zájezdu zahrnujeUbytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Popis lokality ubytování

Polohacentrální, veřejný krytý bazén cca 350 m, údolní stanice lanovky Mallnitz cca 4 km, národní pak Hohe Tauern cca 2 km.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Když se snese na Korutany noc, ožívají lyžaři, sáňkaři a gurmáni Co nabízejí v noci jižní svahy Alp v zimě? Přírodu a její kouzlo v temnotě pocítíte mnohem intenzivněji než ve dne. Srdce bije silněji, puls se zvyšuje, dech se zrychluje. Bílé měsíční světlo a zářící hvězdy vytvářejí bílou romantickou idylu s nezapomenutelnou intimní atmosférou uprostřed temnoty.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.