Apartmány Amadee

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutany, Bad Kleinkirchheim
Ubytování Apartmány Amadee
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 714 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Individuální.

Popis ubytování

PolohaApartmány jsou situovány v blízkosti hotelu Almrausch, v klidné části Badu v blízkosti centra a lanovky. Lázně sv. Kateřiny jsou asi 200 m od apartmánů.VybaveníKomfortně vybavené apartmány mají kuchyňský kout vybavený na vaření, chladničku, myčku, kávovar, rádio, TV, CD přehrávač, koupací plášť. Klientům je dále k dispozici sál s krbem, lyžárna a parkoviště. Klienti mohou využívat wellness vedlejšího hotelu Almrausch (bazén s protiproudem, sauna, pára, whirpool) za poplatek 16 EUR na osobu. Možnost připojení k internetu v recepci hotelu Almrausch.Vybavení apartmánůKomfortně vybavené apartmány mají kuchyňský kout vybavený na vaření, chladničku, myčku, kávovar, rádio, TV, CD přehrávač, koupací plášť. Klientům je dále k dispozici sál s krbem, lyžárna a parkoviště. Klienti mohou využívat bezplatně wellness vedlejšího hotelu Almrausch (bazén s protiproudem, sauna, pára, whirpool). Možnost připojení k internetu v recepci hotelu Almrausch zdarma.UbytováníApartmán pro 2 osoby (45m2) má denní pokoj se dvěma lůžky, předsíň.Apartmán pro 3 osoby (75 m2) má denní pokoj se třemi lůžky, šatnu, balkon situovaný na jih.Apartmán pro 4 osoby (65 m2) má ložnici se dvěma lůžky, denní pokoj s rozkládacím gaučem pro další dvě osoby.Apartmán pro 5 osob (90 m2) má ložnici se dvěma až třemi lůžky, šatnu, denní pokoj se dvěma oddělenými postelemi, balkon na jih.ApartmányApartmán pro 2 osoby (45m2) má denní pokoj se dvěma lůžky, předsíň.
Apartmán pro 3 osoby (75 m2) má denní pokoj se třemi lůžky, šatnu, balkon situovaný na jih.
Apartmán pro 4 osoby (65 m2) má ložnici se dvěma lůžky, denní pokoj s rozkládacím gaučem pro další dvě osoby.
Apartmán pro 5 osob (90 m2) má ložnici se dvěma až třemi lůžky, šatnu, denní pokoj se dvěma oddělenými postelemi, balkon na jih.Tipy pro správnou volbu- wellness v ceně- výborná poloha- prostorné apartmány pro rodiny s dětmi

Popis lokality ubytování

Popis destinaceVyhledávané lázně odedávna známé svými léčivými termálními prameny, které se v moderní době staly současně největším lyžařským střediskem Korutan. Vlastní středisko leží uprostřed horského údolí. Nad ním se rozkládá horská plošina s vesničkou St. Oswald, která má výborné přístupy na nejlepší sjezdovky.

Terény: Celá oblast nabízí 105 km výborně upravených sjezdovek. Nejdelší sjezd měří 4 200 m. Celkem je k dispozici 35 lanovek a vleků, z tohoto 11 ve středisku St. Oswald, které vyvážejí lyžaře do výšky 2 000 metrů nad mořem. Vyhlášenou předností střediska je výhodný cenový systém založený na prin cipu all inclusive, kdy ve vybraných termínech cena ubytování zároveň zahrnuje i permanentku na lanovky a vleky a současně i vstupenku do termálních bazénů.

Après ski: Jedinečné propojení lyžování s koupáním v termálních bazénech. K dispozici jsou dva termální akvaparky – Římské lázně a lázně Svaté Kateřiny s vnitřními i venkovními bazény a přírodní termální vodou 36 stupňů teplou. Atraktivní je možnost přístupu do lázní přímo na lyžích bezprostředně po sjezdu. Lázně dále nabízejí masáže, solária, turecké lázně, sauny, restaurace. Ve středisku jsou dále k dispozici tenisové kurty, možnost snowboardingu, dětská animace, množství restaurací a barů.

Skipas je zahrnut v ceně pouze v termínech od 7. 3.–6. 4. 2015.

Výhody: Dva termální aquaparky. Římské lázně byly kompletně renovovány a rozšířeny.

Nevýhody: V případě teplého počasí může být na okrajích sezóny méně sněhu.

SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark Kaiserburgbahn: Boarder crossTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.