Apartmány Haus Austria

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzburger Sportwelt, Flachau
Ubytování Apartmány Haus Austria
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 8 330 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bez stravování.

Popis ubytování

PolohaApartmánový dům leží v dobré lokalitě, centrum Flachau je pouhých 400 metrů. Star Jet Flachau 500 metrů a zastávka skibusu přímo u domu.UbytováníApartmány pro 2-3 osoby, 2 pokoje a pro 3-6 osob, 3 pokoje. Všechny apartmány s kabelovou TV, kuchyňským koutem, myčkou, kávovarem a lednicí. Sprcha/WC. Balkon nebo terasa. WIFI a parking zdarma.ApartmányApartmány pro 2-3 osoby, 2 pokoje a pro 3-6 osob, 3 pokoje. Všechny apartmány s kabelovou TV, kuchyňským koutem, myčkou, kávovarem a lednicí. Sprcha/WC. Balkon nebo terasa. WIFI a parking zdarma.Naše tipy pro správnou volbu- výborná poloha a cena

Popis lokality ubytování

Popis destinaceNejvětší souvislý lyžařský areál v rakouských Alpách, který je jakousi rakouskou obdobou francouzských „Tří údolí“, obsluhovaný jedním skipasem. Jde o rozlehlý soubor horských údolí jižně od Salcburku, tvořený řadou středisek, která se táhnou od západu na východ, a jsou propojena důmyslným systémem lyžařských houpaček. Mezi středisky dominují mondénní Wagrain, centrální údolí Flachau, lyžařsky exponovaná oblast Zauchensee a rozlehlý areál Radstadt. Situování sjezdovek ve výšce kolem 2 000 m a moderní sněhová děla zaručují dostatek sněhu od prosince do dubna.


Terény: Propojením 11 lyžařských středisek se 130 lanovkami a vleky a více než 350 km sjezdových tratí vznikl jeden z největších areálů v Rakousku. Za jeden den se lze na lyžích bez potíží dostat z východního konce na západní a zase zpět. Nejnavštěvovanější částí celého komplexu je lyžařská houpačka tří údolí Flachau-Wagrain-St. Johann im Pongau. Všechna střediska jsou propojena zdarma skibusem.


Après ski: Možnost nočního lyžování na sjezdovkách s umělým osvětlením (Flachau, Filzmoos, Alpendorf) nebo návštěvy aquaparku Amadé ve Wagrainu. Tato oblast je propojena jedním skipasem se Schladmingem a údolím Gasteinu, zahrnujícím 850 km sjezdovek.


Skipas:
Skipas Ski Amadé: platí na všechny vleky a lanovky v rámci této oblasti - Salzburger Sportwelt a dále v oblastech Schladming - Dachstein, Gastein, Hochkönig a Grossarltal.


Výhody: Rozsáhlý areál dokonale propojený systémem houpaček, sjezdové tratě vhodné pro všechny kategorie lyžařů, možnost využití jednoho skipasu na všechna střediska, bohatá nabídka après ski.


Nevýhody: Vysoká návštěvnost v lyžařsky zajímavých termínech.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.