Apartmány Reichl

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutany, Bad Kleinkirchheim
Ubytování Apartmány Reichl
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bez stravování.

Popis ubytování

PolohaApartmány jsou rozmístěné ve třech lokalitách v centru lázeňského střediska ve vzdálenosti 250 – 500 metrů od lanovky na Maibrunn a termálního komplexu Sv. Kateřiny.VybaveníVšechny apartmány mají kuchyňský kout vybavený pro základní vaření, vlastní příslušenství, televizi, povlečení i ručníky.VybaveníVšechny apartmány mají kuchyňský kout vybavený pro základní vaření, vlastní příslušenství, televizi, povlečení i ručníky.UbytováníApartmán typ B (studio) pro 2 osoby – pokoj cca 25-30m2 se dvěma lůžky, předsíňka. Apartmán typ D pro 3 osoby – cca 35-40m2 - ložnice se třemi lůžky je oddělena od denního pokoje závěsem nebo posuvnými dveřmi, v některých případech je menší dvoulůžková ložnice a denní pokoj s gaučem.Apartmán typ E pro 4 osoby – cca 45-50m2, ložnice se dvěma lůžky, denní pokoj s rozkládacím gaučem, balkon.Apartmán typ G pro 5 osob – cca 55-65m2, dvě ložnice, v jedné další lůžko nebo palanda, denní pokoj, u některých je balkon.Apartmán typ H pro 6 osob - cca 60-70m2 má dvě ložnice, denní pokoj s kuchyňským koutem a gaučem pro další dvě osoby, balkon nebo terasu.ApartmányApartmán typ B (studio) pro 2 osoby – pokoj cca 25-30m2 se dvěma lůžky, předsíňka.
Apartmán typ D pro 3 osoby – cca 35-40m2 - ložnice se třemi lůžky je oddělena od denního pokoje závěsem nebo posuvnými dveřmi, v některých případech je menší dvoulůžková ložnice a denní pokoj s gaučem.
Apartmán typ E pro 4 osoby – cca 45-50m2, ložnice se dvěma lůžky, denní pokoj s rozkládacím gaučem, balkon.
Apartmán typ G pro 5 osob – cca 55-65m2, dvě ložnice, v jedné další lůžko nebo palanda, denní pokoj, u některých je balkon.
Apartmán typ H pro 6 osob - cca 60-70m2 má dvě ložnice, denní pokoj s kuchyňským koutem a gaučem pro další dvě osoby, balkon nebo terasu.Tipy pro správnou volbu- možnost kratších pobytů na 5 dní- snadná dostupnost lyžování- blízké termální lázně

Popis lokality ubytování

Popis destinaceVyhledávané lázně odedávna známé svými léčivými termálními prameny, které se v moderní době staly současně největším lyžařským střediskem Korutan. Vlastní středisko leží uprostřed horského údolí. Nad ním se rozkládá horská plošina s vesničkou St. Oswald, která má výborné přístupy na nejlepší sjezdovky.

Terény: Celá oblast nabízí 105 km výborně upravených sjezdovek. Nejdelší sjezd měří 4 200 m. Celkem je k dispozici 35 lanovek a vleků, z tohoto 11 ve středisku St. Oswald, které vyvážejí lyžaře do výšky 2 000 metrů nad mořem. Vyhlášenou předností střediska je výhodný cenový systém založený na prin cipu all inclusive, kdy ve vybraných termínech cena ubytování zároveň zahrnuje i permanentku na lanovky a vleky a současně i vstupenku do termálních bazénů.

Après ski: Jedinečné propojení lyžování s koupáním v termálních bazénech. K dispozici jsou dva termální akvaparky – Římské lázně a lázně Svaté Kateřiny s vnitřními i venkovními bazény a přírodní termální vodou 36 stupňů teplou. Atraktivní je možnost přístupu do lázní přímo na lyžích bezprostředně po sjezdu. Lázně dále nabízejí masáže, solária, turecké lázně, sauny, restaurace. Ve středisku jsou dále k dispozici tenisové kurty, možnost snowboardingu, dětská animace, množství restaurací a barů.

Skipas je zahrnut v ceně pouze v termínech od 7. 3.–6. 4. 2015.

Výhody: Dva termální aquaparky. Římské lázně byly kompletně renovovány a rozšířeny.

Nevýhody: V případě teplého počasí může být na okrajích sezóny méně sněhu.

SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark Kaiserburgbahn: Boarder crossTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.