Apartmány Russbach

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Dachstein West, Russbach
Ubytování Apartmány Russbach
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 670 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bez stravování.

Popis ubytování

PolohaApartmánový dům se nachází v centru střediska blízko obchodů a restaurací. Vzdálenost k nástupní stanici lanovky na Hornspitz je asi 300 m.VybaveníRestaurace, výtah, sauna (za poplatek), úschovna lyží. Parkování před domem.VybaveníRestaurace, výtah, sauna (za poplatek), úschovna lyží. Parkování před domem.ApartmányApartmány pro 2-4 osoby jsou určeny dvěma dospělým osobám s jedním či dvěma dětmi do 15 let. Jsou vybaveny dvoulůžkem a rozkládací pohovkou, vybaveným kuchyňským koutem, vlastním příslušenstvím, SAT TV a některé mají balkon.Naše tipy pro správnou volbu- v centru a blízko nástupní stanice lanovky

Popis lokality ubytování

Popis destinaceLedovce a exponované svahy severního Dachsteinu, který dosahuje nadm. výšky 3 000 m, patří mezi nejkrásnější lyžařské oblasti Solné komory. Většinou se jedná o severně orientované svahy, proto jsou zde výborné sněhové podmínky až do dubna.


Terény: Výborné lyžování vhodné zejména pro středně pokročilé lyžaře a rodiny s dětmi nabízí bezmála 90 km sjezdových tratí všech obtížností. Celá lyžařská oblast od Abtenau po Gosau disponuje převážně červenými sjezdovkami, ale i ty zvládnou méně zdatní lyžaři. Úplným začátečníkům doporučujeme středisko Abtenau s cvičnými vleky. Výzvou pro zkušené lyžaře je sjezd FIS na Karkogelu, na kterém se jezdí mistrovství světa. V Gosau nebo St. Martin jsou připraveny i sjezdovky s umělým osvětlením. Výjimkou není ani jízda v hlubokém sněhu a freeridové lyžování. Milovníkům bílé stopy přijde vhod cca 100 km upravených běžeckých tratí (v některých případech placených).


Après ski: Restaurace, bary, noční lyžování a další nepřeberné množství sportovních i nesportovních aktivit.

Skipas:
Skipas Skiregion Dachstein West: platí pro celou oblast.


Výhody: Celoroční lyžování na ledovci, dostatečnémnožství volných terénů, dokonale vybavené snowparky.


Nevýhody: Nutnost přejíždět do jednotlivých středisek prostřednictvím skibusu, vysoká návštěvnost v lyžařsky atraktivních termínech.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark Dachstein West: „Board Forest“ – přírodní trasaZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.