Apartmány Wieslbauer

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzburger Sportwelt, Flachau
Ubytování Apartmány Wieslbauer
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 270 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bez stravování.

Popis ubytování

PolohaApartmány se nachází na klidném místě, pro nadšence zimních sportů, je toto středisko ideální, 5 km centrum městečka Flachau, 200 m od nástupní stanice lanovky.VybaveníWI-FI zdarma, parkování před objektem zdarma, restaurace 150 m.Ubytování2-6 lůžkové apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, sporákem, troubou, mikrovlnou troubou, kávovarem, ledničkou.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceNejvětší souvislý lyžařský areál v rakouských Alpách, který je jakousi rakouskou obdobou francouzských „Tří údolí“, obsluhovaný jedním skipasem. Jde o rozlehlý soubor horských údolí jižně od Salcburku, tvořený řadou středisek, která se táhnou od západu na východ, a jsou propojena důmyslným systémem lyžařských houpaček. Mezi středisky dominují mondénní Wagrain, centrální údolí Flachau, lyžařsky exponovaná oblast Zauchensee a rozlehlý areál Radstadt. Situování sjezdovek ve výšce kolem 2 000 m a moderní sněhová děla zaručují dostatek sněhu od prosince do dubna.


Terény: Propojením 11 lyžařských středisek se 130 lanovkami a vleky a více než 350 km sjezdových tratí vznikl jeden z největších areálů v Rakousku. Za jeden den se lze na lyžích bez potíží dostat z východního konce na západní a zase zpět. Nejnavštěvovanější částí celého komplexu je lyžařská houpačka tří údolí Flachau-Wagrain-St. Johann im Pongau. Všechna střediska jsou propojena zdarma skibusem.


Après ski: Možnost nočního lyžování na sjezdovkách s umělým osvětlením (Flachau, Filzmoos, Alpendorf) nebo návštěvy aquaparku Amadé ve Wagrainu. Tato oblast je propojena jedním skipasem se Schladmingem a údolím Gasteinu, zahrnujícím 850 km sjezdovek.


Skipas:
Skipas Ski Amadé: platí na všechny vleky a lanovky v rámci této oblasti - Salzburger Sportwelt a dále v oblastech Schladming - Dachstein, Gastein, Hochkönig a Grossarltal.


Výhody: Rozsáhlý areál dokonale propojený systémem houpaček, sjezdové tratě vhodné pro všechny kategorie lyžařů, možnost využití jednoho skipasu na všechna střediska, bohatá nabídka après ski.


Nevýhody: Vysoká návštěvnost v lyžařsky zajímavých termínech.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.