Dachstein West - hotel Der Abtenauer, poblíž lyžařského vleku...

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Schladming Dachstein, Dachstein West
Název ubytování Dachstein West - Der Abtenauer
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 4 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedno z nejbližších velkých alpských lyžařských středisek Dachstein West umožňuje skvělé lyžování v Alpách za výhodných podmínek. Romantické alpské letovisko Abtenau leží ve výšce necelých 800m, cca 10 km od největšího skiareálu Dachstein West. V Abtenau se nachází nejen renovovaný hotel Der Abtenauer, ale také pěkný skiareál s 11 km sjezdovek, dlouhou lanovkou, 4 vleky a rozličnými sjezdovkami. Najdete zde tréninkovou závodní trať zaměřenou na obří slalom a super-G. Cca 50% naopak tvoří rodinné, modré sjezdovky. Velkolepou atrakcí je 3,2 km dlouhá, osvětlená sáňkařská dráha. Pod superskipas Dachstein West patří jak lyžařské středisko Abtenau, tak hlavní skiareál Dachstein West nabízející nepřeberné množství vzájemně propojených sjezdovek Skiareál Dachstein West nabízí nepřeberné množství vzájemně propojených sjezdovek (celkově 142 km sjezdovek, 20 lanovek, 40 vleků) se 3 východisky Gosau – Russbach – Annaberg (výhledy na ledovec Dachstein, takřka 60 km sjezdovek, 11 lanovek, 9 vleků). se 3 východisky Gosau – Russbach – Annaberg (výhledy na ledovec Dachstein, takřka 60 km sjezdovek, 11 lanovek, 9 vleků). V roce 2014 přibyly 2 nové lanovky. Dále patří pod superskipas vysokohorský areál Arena Krippenstein (33 km z Abtenau, 4 lanovky, 14 km sjezdovek ve výšce až 2.100 m – nejdelší má úžasných 11 km) a další 4 lyžařská střediska.
Možnost koupit superskipas Dachstein West za zvýhodněnou cenu přes CK:
{{clanek:ceník-skipasy-dachstein-west}}
{{clanek:skimapa-krippenstein}}
{{clanek:skimapa-dachstein}}
{{clanek:skimapa - Feuerkogel}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 440 kmz Prahy 390 km z Ostravy 610 km

Popis stravování

All inklusive lightsnídaně formou bufetu11.30 – 12.30 polévka z bufetu nebo menší občerstvení - nutno rezervovat u snídaněvečeře menu o 3 chodech a saláty 18.30 – 20.00, během večeře 1 nápoj (stolní vímo, pivo nebo nealko)

Popis ubytování

POLOHA: Hotel***+ Der Abtenauer je pěkný, výborně položený hotel ležící v centru Abtenau. Nejbližší 2 lyžařské vleky se nachází jen 250 m od hotelu. Hlavní lanovka se závodní sjezdovkou je vzdálena 1,4 kilometru (zde je také fantastická sáňkařská dráha). Skibus na Dachstein West stojí 50m od hotelu. V okolí jsou obchody, restaurace, kavárny. Za hotelem parkoviště pro hostyVYBAVENÍ: hotel prošel renovací, najdete zde moderní vstupní halu, stylovou restauraci, koktejl bar. Je zde wellness centrum se saunou, aroma jeskyní a relaxační zónou, wifi ve společných prostorech. Za poplatek pak solárium a infrasauna s vířivkou. POKOJE:> dvoulůžkové pokoje, cca 22-27 m², část s možností jedné přistýlky, vana nebo sprcha, WC, fén, kabelová TV, některé s tresorem.> rodinný pokoj, cca 30m², max. obsazení 2 dospělí + 2 děti do 14 let na přistýlkách, podobné vybavení jako v 2LTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.