Dachstein West Russbach - apartmány Russbach 300 m od sjezdovky - Slev

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salcbursko, Dachstein West - Russbach
Ubytování Apartmány Russbach
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 1 910 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Lyžování v Rakousku 2017 Dachstein West - apartmány Russbach - cca 300 m od sjezdovky

Z Prahy cca 390 km

Dachstein West = region ideální pro rodiny s dětmi!

Dachstein West (760 - 2.100 m n.m.). Lyžařská oblast Dachstein West se nachází 60 km jižně od světoznámého města Salzburg. Je zde k dispozici přibližně 40 lanovek a cca 140 km sjezdovek, které nabízí lyžařská houpačka Schischaukel mezi středisky Gosau - Zwieselalm - Russbach - Annaberg spolu se střediskem Dachstein/Freeride Arena Krippenstein, které se může pochlubit jednou z nejdelších sjezdovek (11 km). Je zde perfektní zázemí pro lyžaře, snowboardisty i běžkaře a výborný servis, zábava, gastronomie atd. na více než 16 horských chatách. FREESTYLE: Fun-park, přírodní snowpark Board Forest.
V Bad Ischlu doporučujeme světoznámé lázně Kaiser Therme s léčivými prameny o teplotě 32° C (vstup cca 13 Euro).
Ubytování
Apartmány v centru Russbachu, cca 300 m od stanice Hornspitzbahn - lyž. středisko Dachstein West. Vybavení: restaurace v přízemí, wellness zóna (sauna), lyžárna, výtah, pračka za poplatek, výtah, bezplatné parkování, dětský klub pro děti od 1 roku - cca 200 m od ubytování (cca 9-16 hod., péče vychovatelky).
Apartmány o velikosti cca 29-35m².
Ap. Typ A: jednopokojový ap. pro max. 2 dosp. osoby + 1 dítě do 14,9 let:: příslušenství, obývací pokoj, dvojlůžko a rozkládací gauč pro 1 dítě, kuch. kout (2plotýnkový vařič, lednička, kávovar), některé s balkónem, TV-SAT.
Ap. Typ B: jednopokojový ap. pro max. 2 dosp. osoby + 2 děti do 14,9 let: příslušenství, obývací pokoj, dvojlůžko a rozkládací gauč pro 1-2 děti, kuch. kout (2plotýnkový vařič, lednička, kávovar), některé s balkónem, TV-SAT.
Apartmány v centru městečka Russbach, cca 600 m od vodního parku Water and Adventure Park, nedaleko obchod s potravinami. Budova s apartmány je tvořena 2 částmi: 1. část budovy s apartmány typu A a 2. část budovy s apartmány typu B.

Check In: 15-20 hod. Pozn.: upozorňujeme na poplatek (cca 25 euro) za pozdní příjezd na ubytování po 20. hodině večerní. Check Out: do 10 hod.
 Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.