Embacher Sporthotel

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzbursko
Ubytování Embacher Sporthotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 358 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: dětské hřiště, dětská odpoledne. Vybavení pro nejmenší jako ohřívač lahví, chůvičky, postýlky (na vyžádání v CK, maximální počet osob nesmí být překročen). Večer dětská menu. Dětský bar s džusy do 17.00 h zdarma. 2x týdně jízda dětským vláčkem a jízda na ponících. Minizoo (cca 350 m) s kozami, kachnami, slepicemi, morčaty atd. Po dobu pobytu dostane každé dítě od 3 let 1 králíčka do své péče.

Popis stravování

Stravování: polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, k večeři výběr z menu o 3 chodech a salátový bufet. 1x týdně večerní grilování (dle počasí) a večer s fondue. 2x týdně tematické bufetové stoly. Možnost vegetariánského menu bez příplatku. 14.00-17.00 h zákusky formou bufetu. Všem hostům je večeře podávána v hotelu. Obědový balíček na túry a výlety možno sestavit z obědového koutku u snídaně. Při večeři 0,5 l piva nebo 0,25 l vína, voda nebo různé džusy.

Popis ubytování

USPEmbacher Sporthotel a penzion Salaterhof se nacházejí v idylické přírodě Salzburska

nabízí rozsáhlou nabídku volnočasových aktivit pro rodiny a dětiPopis hoteluEmbacher Sporthotel a penzion Salaterhof se nacházejí v idylické přírodě Salcburska. Nabízí rozsáhlou nabídku volnočasových aktivit pro rodiny s dětmi.VybaveníEmbacher Sporthotel (90672, NNN+): 30 pokojů, společenská místnost, jídelna, restaurace, kavárna s terasou. Penzion Salaterhof (90674, NNN) s 18 pokoji, od hotelu vzdálen cca 350 m: snídaňová jídelna, resp. společenská místnost. U obou domů: louka s lehátky a slunečníky.Ubytování (A)Embacher Sporthotel (90672):
pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, kab. TV, rádiem a županem pro dospělé.
Dvoulůžkové pokoje (A2B): s balkonem.
Jednolůžkové pokoje (A1A): částečně s balkonem.
Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): cca 30 m2, dvoulůžko a oddělený pokoj s patrovou postelí.
Penzion Salaterhof (90674):
pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, kab. TV, rádiem a županem pro dospělé.
Dvoulůžkové pokoje (A2A): s balkonem.Sport/aktivityzdarma: 1 tenisový a 1 volejbalový kurt, malá posilovna, stolní tenis v hotelu. 1x týdně pěší túra, turnaj v metané na asfaltu, ochutnávka pálenek a další. Zapůjčení holí na nordic walking.InternetWiFi v celém komplexu zdarma.Wellnessza poplatek v Penzionu Salaterhof: nový krytý bazén (cca 11 x 6 m) s panoramatickým výhledem a přístupem do zahrady. Sauna, solárium.Infoparkování: zdarma; příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Schwarzbach, Lend a Taxenbach zdarma (nutné rezervovat předem přímo v hotelu); domácí zvíře: cca 5 €/den, není povoleno v jídelně; lázeňská taxa: cca 1,20 € den/osoba od 16 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 14.7.-24.8. sobota/7 nocí.Ušetřete (A)Výhodný termín: 7=6/14=12 při pobytu 9.5.-23.6.2018 a 1.9.-27.10.2018.Dětská sleva (A)A2A/A2B: 2 dosp. + 1 dítě (2-5,99 let) 100% na přistýlce. A2C: 2 dosp. + 2 děti (2-5,99 let) 100%, (6-11,99 let) 50%, (12-18,99 let) 30% na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeUbytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Popis lokality ubytování

Polohaklidná, v malebném centru Embachu cca 200 m.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Rakouský venkov okouzlí tradicemi nejen o Velikonocích Rakušané se rádi pochlubí zručností svých předků, vystavují na obdiv kdejaké vesnické artefakty a s pompou oslavují církevní svátky. Ani na své významné místní osobnosti nezapomínají. Ne že by každá ves usilovala o nějaký věhlas, ale historie se nemá zapomínat.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.