Ferienclub Bellevue

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Kaiserwinkl/Kössen/Walchsee, Walchsee
Název ubytování Ferienclub Bellevue
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 11 960 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

All inclusive light zahrnuje bufetovou snídani, oběd se saláty, odpolední kávu nebo čaj s moučníkem a 4 chodovou večeři. Pro děti džusy a zmrzlina. Nápoje k jídlu - místní pivo, stolní víno, nealko nápoje.

Popis ubytování

PolohaHotelový komplex, který je tvořen několika vzájemně propojenými budovami se nachází na břehu jezera Walchsee, ve vzdálenosti 200 metrů od centra Walchsee.VybaveníRecepce s halou, jídelna, bar, terasa na slunění, vnitřní a venkovní bazén, malý tobogán pro děti, dětský bazén, vířivka, pára, sauna, turecká lázeň, relaxační místnost, dětský koutek, stolní tenis a posilovna. Solárium a stolní fotbal za poplatek. Možnost parkování před objektem zdarma, garáž na vyžádání a za poplatek.UbytováníStudia pro 2-4 osoby jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, manželským lůžkem, rozkládacím dvoulůžkem, vybaveným kuchyňským koutem, kabelovou TV a balkonem nebo terasou s výhledem do okolí nebo na jezero.Sport a zábavaStolní tenis, půjčovna jízdních kol (nutná vlastní cykl. helma), volejbal, animační programy- tance, skupinové sporty apod. Za poplatek škola windsurfingu, kulečník, počítačové hry, půjčovna lodí, mingolf. Areál se nachází v přírodní oblasti Kaiserwinkl, která je přímo rájem pro sportovní aktivity - turistika, horská kola a rafting.Tipy pro správnou volbu- vhodné pro cykloturistiku- široké relaxační zázemí

Popis lokality ubytování

Popis destinaceLyžařská oblast Kaiserwinkl se nachází v severovýchodním cípu Tyrolska ve velmi příznivé vzdálenosti od České republiky.


Terény: Lyžařský areál Hochkössen je oblíben zejména začátečníky a rodinami s dětmi, pro které jsou zde připraveny kratší cvičné louky. Pohodová je modrá sjezdovka Blauen 1 po vlekem Gipfellift nebo rodinná sjezdovka v délce 10 km. Na náročnější lyžaře čeká sjezd do údolí Scheibenwald. Výzvou je také sjezd k vleku Almlift nebo sjezdy ve volném terénu. Lyžařské centrum Zahmer Kaiser také uspokojí především méně pokročilé lyžaře díky svým širokým sjezdovkám. Náročnější jsou v celé oblasti spíše běžecké tratě, jejichž délka čítá přes 140 km. Nejkrásnější bílou stopou je Koasa-Loipe kolem masívu Wilder Kaiser. Výborné běžecké terény nabízí rovněž středisko Reit im Winkl, kde se konají i závody světového poháru a který leží ve vzdálenosti 7 km od Kössenu.
Après ski: Restaurace, curling, kryté bazény v okolí.


Skipas:
Skipas Kössen-Hochkössen nebo skipas Zahmer Kaiser: platné pro dané oblasti.


Výhody: Malá vzdálenost z ČR, vhodné pro rodiny s dětmi.


Nevýhody: Malé středisko, absence kabin, na okrajích sezóny horší sněhové podmínky.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.