Fun & Spa Hotel Strass

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Tyrolsko - Tux - Mayrhofen
Ubytování Fun & Spa Hotel Strass
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 265 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: dětská herna a hřiště. Dětská postýlka na vyžádání v CK (do 2 let zdarma).

Popis stravování

Stravování: polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, k večeři výběr z menu o 4 chodech (1 vegetariánské menu) a salátový bufet. 6x týdně odpoledne zákusek. Všechna jídla se podávají v hotelu.

Popis ubytování

USPvýchozím bodem pro turisty je lanovka Penkenbahn, která se nachází u hotelu

široká nabídka wellness aktivit (krytý bazén, sauny, solárium, masáže a kosmetické procedury)Popis hoteluVýchozím bodem pro turisty je lanovka Penkenbahn, která se nachází u hotelu. Široká nabídka wellness aktivit (krytý bazén, sauny, solárium, masáže a kosmetické procedury).VybaveníHotel tvoří čtyři vzájemně propojené budovy (hotel Strass, Sporthotel, Garni (NNN) a Appart). 217 pokojů. Hotelová hala, jídelny, restaurace a hotelový bar. Výtah. Zahrada s loukou s lehátky a slunečníky.Ubytování (A)pohodlné pokoje s vanou nebo sprchou, WC, fénem, županem (na kauci), sat. TV, rádiem, telefonem, trezorem, balkonem.
Hotel Garni (cca 30 m, NNN):
Jednolůžkové pokoje (A1B): sprcha, balkon.
Dvoulůžkové pokoje (A2A): sprcha, balkon.
Hotel Strass
Jednolůžkové pokoje (C1B)
Dvoulůžkové pokoje (C2B)
Aparthotel (cca 80 m)
Jednolůžkové pokoje (B1B)
Dvoulůžkové pokoje (B2B/B2C)
Sporthotel
Jednolůžkové pokoje (D1B): trezor.
Dvoulůžkové pokoje (D2B): trezor.Sport/aktivityzdarma: fitness, 1 tenisový kurt (1 hod./pokoj/den v ceně), stolní tenis a pit-pat. Za poplatek: 2 kurty na squash.Wellnesszdarma: rozlehlá wellness zóna s mnoha saunami a bazény. Krytý bazén (6 x 13 m), relaxační bazén s vířivkou, dětský bazén a aqua bar. Za poplatek: solárium, kosmetické a wellness procedury.Další výhodypestrý program. Polovina června - polovina září několikrát týdně taneční večer v hotelovém baru.Infoparkování: parkoviště zdarma; garáž za poplatek (cca 4 €/den); domácí zvíře: cca 12 €/den; lázeňská taxa: v ceně; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.Dětská sleva (A)B1B: 1 dospělý + 1 dítě (2-6,99 let) 100% na přistýlce. A2A/B2C/B2B/D2B: 2 dosp. + 1 dítě (2-6,99 let) 100%, (7-14,99 let) 50% na přistýlce.Cena zájezdu zahrnujeUbytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohav centru, přímo vedle lanovky Penkenbahn.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.