Gasthof Seestrand

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzbursko
Název ubytování Gasthof Seestrand
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 456 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování: polopenze. Bohatá snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, k večeři výběr z menu o 3 chodech a denně saláty formou bufetu.

Popis ubytování

USPútulný penzion s příjemnou atmosférou láká svojí rakouskou pohostinností

přímo na východním břehu jezera Zell am See s nádherným panoramatickým výhledemPopis hoteluÚtulný penzion s příjemnou atmosférou láká svojí rakouskou pohostinností. Přímo na východním břehu jezera Zell am See s nádherným panoramatickým výhledem.Vybavení20 pokojů, společenská místnost, denní bar a jídelna. Vlastní místo ke koupání s molem, s lehátky a slunečníky. Terasa u jezera nabízí krásný výhled na celé jezero až do Zell am See.Ubytování (A)dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): prostornější, pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, telefonem, kab. TV, navíc balkon, strana k jezeru.
Jednolůžkové pokoje (A1A): vybavení jako A2B, bez balkonu.
Dvoulůžkové pokoje (A2C): strana do krajiny, vybavení jako A2B, bez balkonu.
Dvoulůžkové pokoje (A2D): ve třetím patře, strana k jezeru, vybavení jako A2B, navíc balkon.
Dvoulůžkové pokoje (E2C/E3C): cca 19 m2.InternetWiFi v celém hotelu zdarma.Infoparkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: v ceně; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 10.5.-29.6. st-po/1 noc.Ušetřete (A)Výhodný termín: 7=6/14=12 při pobytu 10.5.-23.6.2018 a 25.8.-29.9.2018.Dětská sleva (A)E2C/A2B: 2 dosp. + 1 dítě (2-10,99 let) 100%, (11-15,99 let) 50%, (16-18,99 let) 30% na přistýlce.Cena zájezdu zahrnujeUbytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Popis lokality ubytování

Polohav místní části Thumersbachu. Centrum Thumersbachu s nákupními možnostmi a restauracemi cca 800 m. Centrum Zell am See cca 4 km.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Rakouský venkov okouzlí tradicemi nejen o Velikonocích Rakušané se rádi pochlubí zručností svých předků, vystavují na obdiv kdejaké vesnické artefakty a s pompou oslavují církevní svátky. Ani na své významné místní osobnosti nezapomínají. Ne že by každá ves usilovala o nějaký věhlas, ale historie se nemá zapomínat.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.