Gasthof Venediger Blick

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzbursko
Název ubytování Gasthof Venediger Blick
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 924 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: herna, hřiště s dětským bazénkem. Dětská postýlka do 2 let zdarma, pouze na vyžádání v CK, maximální počet osob nesmí být překročen. Za poplatek: jízda na ponících ve městě Neukirchen (cca 1,5 km).

Popis stravování

Stravování: polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy. K večeři výběr z menu o 3 chodech a servírovaným salátem, 1x týdně tématický večer.

Popis ubytování

USPhotel s výhledem na vrchol Grossvenediger

pro rodiny s dětmi je k dispozice dětské hřiště a herní místnostPopis hoteluHotel s výhledem na vrchol Grossvenediger. Pro rodiny s dětmi je k dispozice dětské hřiště a herní místnost.Vybavení25 pokojů v penzion a vedlejší budově Bräuer (vzdálená cca 20 m). Louka na opalování se slunečníky a lehátky, prostor pro grilování.Ubytování (A)Hlavní budova:
pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, kab. TV, toaletním stolkem, psacím stolem a balkonem.
Jednolůžkové pokoje (A1G): cca 18 m2.
Dvoulůžkové pokoje (A2G): cca 25 m2.
Rodinné pokoje (A2H): cca 40 m2. 2x kab. TV, dvoulůžkový pokoj a pokoj s dvěma samostatnými lůžky.
Vedlejší budova:
pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, fénem, kab. TV, terasou nebo balkonem.
Jednolůžkové pokoje (B1D): cca 15 m2.
Dvoulůžkové pokoje (B2D): cca 18 m2.
Dvoulůžkové pokoje (B2E): cca 20 m2.
Rodinné pokoje (B2F): cca 35 m2, dva pokoje, dvoulůžkový pokoj a pokoj s rozkládací pohovkou.Sport/aktivityzdarma: stolní tenis, stolní fotbal.InternetWiFi v hl. budově zdarma.Wellnesszdarma: sauna, parní lázeň, infračervená kabina (nutná rezervace), malý bazén, odpočinková místnost. Za poplatek: vířivka.Další výhodyvstup na koupaliště jezera Neukirchen. Regionální karta Nationalpark Card Mobil zdarma s cca 65 výhodami a slevami (např. silnice Grossglockenr, vnitřní a venkovní bazény, slevy na autobus a vlak atd.).Infoparkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 8 €/den; lázeňská taxa: cca 2 €/noc/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/4 noci.Ušetřete (A)Sleva za včasnou rezervaci: 5% při rezervaci do 31.3.2019 (nelze kombinovat s výhodným termínem).
Výhodný termín: 9+1 zdarma při pobytu 15.6.-12.10.2019.Dětská sleva (A)B2E/A2G: 2 dosp. + 1 dítě (2–5,99 let) 100% na přistýlce. B3F: 3 dosp. +1 dítě (2-5,99 let) 100% na přistýlce. A2H/B2F: 3 dosp. + 1 dítě (2–5,99 let) 100% na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeUbytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohav místní části Rosental. Cca 1,5 km do Neukirchenu a na koupaliště. Cyklostezka u hotelu.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Rakouský venkov okouzlí tradicemi nejen o Velikonocích Rakušané se rádi pochlubí zručností svých předků, vystavují na obdiv kdejaké vesnické artefakty a s pompou oslavují církevní svátky. Ani na své významné místní osobnosti nezapomínají. Ne že by každá ves usilovala o nějaký věhlas, ale historie se nemá zapomínat.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.