Hanneshof Resort

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzbursko
Název ubytování Hanneshof Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 401 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: dětská postýlka do 2 let zdarma, max. počet osob nesmí být překročen. Program pro děti organizovaný Tourismusverband (od půlky července do půlky srpna).

Popis stravování

Stravování: polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. K večeři výběr z menu o 3 chodech se salátovým bufetem. 1x týdně selský nebo těstovinový bufet.

Popis ubytování

USPZnámý komfortní prázdninový komplex s příjemnou atmosférou

Ideálním výchozím bodem nejen pro turistiku, ale i jezdectví, cyklistiku, aj.Popis hoteluZnámý komfortní prázdninový komplex s příjemnou atmosférou. Ideálním výchozím bodem nejen pro turistiku, ale i jezdectví, cyklistiku, aj.Vybaveníhotelový komplex se skládá z hlavních budov (Hanneshof a Bischofsmütze) a vedlejších budov. V hlavní budově je 50 pokojů, vstupní hala, jídelna, jizba, bar a výtah.Ubytování (A)pokoje v hlavním resortu (NNNN) a vedlejším resortu (NNN) disponují vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, kab. TV, balkonem a županem (za poplatek).
Budovy Hanneshof nebo Bischofsmütze (NNNN):
dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A)
Vedlejší budovy (NNN):
dvoulůžkové pokoje (B2A/B3A): některé pokoje s balkonem.
Rodinné pokoje (B2B/B3B/B4B): cca 35 m2, obývací pokoj/loýložnice s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, dvoulůžkový pokoj, některé pokoje s balkonem nebo terasou.
Rodinné pokoje (B3C/B4C/B5C/B6C): cca 55 m2, obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a 2 dvoulůžkové pokoje.Sport/aktivityzdarma: fitness, 1x týdně výlet s průvodcem. Za poplatek: biliár, rafting.Wellnesszdarma: vstup do parku Filzmoos (cca 200 m) s vnitřním a venkovním bazénem. V Hanneshofu nebo Bischofsmütze krytý bazén (6,5 x 12 m), sauna, parní lázeň, tepidárium (neplatí pro ubytované ve vedlejších budovách). Za poplatek: masáže, výměna osušek, vířivka (v hotelu Hanneshof, pro všechny hosty).Další výhodyturistický autobus Filzmoos. 20% sleva na masáže ve wellness zóně. Za poplatek: Salzburger Land Card s různými výhodami a slevami.Infoparkování: parkoviště nebo garáž (dle dostupnosti) zdarma; domácí zvíře: cca 15 €/den; lázeňská taxa: cca 2 € den/osobu od 14 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 29.12.-30.8./5 nocí.Ušetřete (A)Výhodný termín: 6+1 zdarma při pobytu 1.5.-30.6.2019 a 21.9.-31.10.2019.Dětská sleva (A)A2A/B2A: 2 dosp. + 1 dítě popř. B2B: 2 dosp. + 1-2 děti (2-12,99 let) 100%, (13-15,99 let) 50%, (16-18,99 let) 30% na přistýlce. B3B: 3 dosp. + 1-3 děti (2-12,99 let) 100%, (13-15,99 let) 50%, (16-18,99 let) 30% na přistýlce.Cena zájezdu zahrnujeUbytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohav centru městečka Filzmoos. Dvě hlavní (NNNN) a tři vedlejší budovy (NNN) (cca 400 m).Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Rakouský venkov okouzlí tradicemi nejen o Velikonocích Rakušané se rádi pochlubí zručností svých předků, vystavují na obdiv kdejaké vesnické artefakty a s pompou oslavují církevní svátky. Ani na své významné místní osobnosti nezapomínají. Ne že by každá ves usilovala o nějaký věhlas, ale historie se nemá zapomínat.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.