Hotel Alber Alpenhotel, Mölltal-Ankogel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutany, Mölltal-Ankogel
Ubytování Hotel Alber Alpenhotel, Mölltal-Ankogel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 750 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Vítkovice Tours
Popis ubytování

Vybavenírecepce, vstupní hala, restaurace, bar, jídelna, TV místnost, čítárna s knihovnou, výtah, lyžárna, parkování ZDARMA.

RELAX: parní lázeň, sauna, fi nská sauna, jacuzzi. Za poplatek: solárium, beauty centrum. Volný vstup do veřejného bazénu a sauny - vzdálen cca 100 m. otevřeno denně od 14:00 do 21:00.Ubytování2lůžkové pokoje (19 m2) a 2lůžkové pokoje s možností přistýlky (21 m2) se sprchou/vanou a WC, SAT TV, telefon.Stravovánípolopenze - snídaně formou bufetu, odpolední káva, večeře výběr z menu o 4 chodech s možností výběru hlavního jídla, salátový bar.

Popis lokality ubytování

Polohatradiční rodinný hotel leží v centru Mallnitze ve výšce 1.184 m.n.m.Sport3 km od lyžařského střediska Ankogel, 24 km od ledovce Mölltal. Zastávka skibusu 50 m od hotelu.Doplňující informace....cena nezahrnuje pobytovou taxu cca 3,1 EUR/noc/osoba nad 18 let, cca 0,70 EUR/noc/osoba od 6 do 18 let - platí se na místě. Domácí zvíře na vyžádání ZDARMA. bezbariérový přístup. Příplatek za pobyt 31.12. - 720 Kč/dosp., 360 Kč/dítě od 6 do 15 let.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.