Hotel Almrausch

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutany, Bad Kleinkirchheim
Ubytování Hotel Almrausch
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 15 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně bufet, večeře výběr ze tří hlavních menu, čtvrté je vegetariánské, salátový a sýrový bufet.

Popis ubytování

PolohaPříjemný hotel má výbornou polohu v klidné části poblíž centra, hned u lanovky a blízko renovovaných lázní sv. Kateřiny.VybaveníRodinný hotel má příjemnou hotelovou halu s krbem, hotelový bar, sklípek, jídelnu, sluneční terasu, knihovnu, hernu pro děti, výtah, vyhřívanou lyžárnu, parkoviště. Hostům je k dispozici wellness s bazénem s protiproudem a nádherným výhledem na Nockberge, suna, pára, whirpool, fitness (v ceně), solárium, kosmetika a masáže (za úplatu). Možnost připojení k internetu v recepci zdarma.UbytováníSvětlé, komfortní dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky jsou vybavené kabelovou TV, rádiem, telefonem, sejfem. K dispozici je koupací plášť. V nabídce jsou i rodinné pokoje (1 místnost) a junior suite (ložnice a denní pokoj s gaučem).Tipy pro správnou volbu- wellness v hotelu- výborná poloha- skvělá kuchyně

Popis lokality ubytování

Popis destinaceVyhledávané lázně odedávna známé svými léčivými termálními prameny, které se v moderní době staly současně největším lyžařským střediskem Korutan. Vlastní středisko leží uprostřed horského údolí. Nad ním se rozkládá horská plošina s vesničkou St. Oswald, která má výborné přístupy na nejlepší sjezdovky.

Terény: Celá oblast nabízí 105 km výborně upravených sjezdovek. Nejdelší sjezd měří 4 200 m. Celkem je k dispozici 35 lanovek a vleků, z tohoto 11 ve středisku St. Oswald, které vyvážejí lyžaře do výšky 2 000 metrů nad mořem. Vyhlášenou předností střediska je výhodný cenový systém založený na prin cipu all inclusive, kdy ve vybraných termínech cena ubytování zároveň zahrnuje i permanentku na lanovky a vleky a současně i vstupenku do termálních bazénů.

Après ski: Jedinečné propojení lyžování s koupáním v termálních bazénech. K dispozici jsou dva termální akvaparky – Římské lázně a lázně Svaté Kateřiny s vnitřními i venkovními bazény a přírodní termální vodou 36 stupňů teplou. Atraktivní je možnost přístupu do lázní přímo na lyžích bezprostředně po sjezdu. Lázně dále nabízejí masáže, solária, turecké lázně, sauny, restaurace. Ve středisku jsou dále k dispozici tenisové kurty, možnost snowboardingu, dětská animace, množství restaurací a barů.

Skipas je zahrnut v ceně pouze v termínech od 7. 3.–6. 4. 2015.

Výhody: Dva termální aquaparky. Římské lázně byly kompletně renovovány a rozšířeny.

Nevýhody: V případě teplého počasí může být na okrajích sezóny méně sněhu.

SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark Kaiserburgbahn: Boarder crossTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.