Hotel Alpenkrone

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzburger Sportwelt, Filzmoos
Ubytování Hotel Alpenkrone
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 540 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně bufetovým způsobem, večeře výběrem z menu.

Popis ubytování

PolohaHotel je situovaný na okraji horského střediska Filzmoosu blízko Schladmingu v oblasti Dachsteinu. Poskytuje krásný výhled na okolní panorama hor.PolohaNa okraji Filzmoosu, centrum střediska je vzdáleno asi 5 km a je propojeno zdarma hotelovým busem, který jezdí od hotelu k vlekům každou půl ­hodinu.VybaveníRestaurace, fitness, sauna, stolní tenis, bazén a dětská herna.VybaveníK dispozici je fitness, sauna, konferenční místnost, stolní tenis, bazén a dětská herna. WI-FI na recepci (zdarma).UbytováníDvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s příslušenstvím jsou vybaveny telefonem, TV a balkonem.UbytováníDvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s příslušenstvím jsou vybaveny TV, telefonem a balkonem.Sport a zábavaCyklistika, výlety do okolí, relaxace u bazénu. Ideální výchozí bod pro turistiku v oblasti masivu Dachstein s velkým množstvím tratí pro náročné i rodiny s dětmi, zajištěné horolezecké stěny Via Ferrata (celkem 14 v Ramsau am Dachstein), možnost cykloturistiky a výjezdy lanovkou na jižní stěnu Dachsteinu, kde se nachází vyhlídková plošina Dachstein Sky Walk.Tipy pro správnou volbu- vnitřní bazén- výhodné místo pro pěší výlety- výborná lokalita pro cykloturistiku- vhodné i pro náročnějšíTipy pro správnou volbu- příjemný hotel v typicky horském stylu, wellness v hotelu- hotelový skibus v ceně

Popis lokality ubytování

Popis destinaceNejvětší souvislý lyžařský areál v rakouských Alpách, který je jakousi rakouskou obdobou francouzských „Tří údolí“, obsluhovaný jedním skipasem. Jde o rozlehlý soubor horských údolí jižně od Salcburku, tvořený řadou středisek, která se táhnou od západu na východ, a jsou propojena důmyslným systémem lyžařských houpaček. Mezi středisky dominují mondénní Wagrain, centrální údolí Flachau, lyžařsky exponovaná oblast Zauchensee a rozlehlý areál Radstadt. Situování sjezdovek ve výšce kolem 2 000 m a moderní sněhová děla zaručují dostatek sněhu od prosince do dubna.


Terény: Propojením 11 lyžařských středisek se 130 lanovkami a vleky a více než 350 km sjezdových tratí vznikl jeden z největších areálů v Rakousku. Za jeden den se lze na lyžích bez potíží dostat z východního konce na západní a zase zpět. Nejnavštěvovanější částí celého komplexu je lyžařská houpačka tří údolí Flachau-Wagrain-St. Johann im Pongau. Všechna střediska jsou propojena zdarma skibusem.


Après ski: Možnost nočního lyžování na sjezdovkách s umělým osvětlením (Flachau, Filzmoos, Alpendorf) nebo návštěvy aquaparku Amadé ve Wagrainu. Tato oblast je propojena jedním skipasem se Schladmingem a údolím Gasteinu, zahrnujícím 850 km sjezdovek.


Skipas:
Skipas Ski Amadé: platí na všechny vleky a lanovky v rámci této oblasti - Salzburger Sportwelt a dále v oblastech Schladming - Dachstein, Gastein, Hochkönig a Grossarltal.


Výhody: Rozsáhlý areál dokonale propojený systémem houpaček, sjezdové tratě vhodné pro všechny kategorie lyžařů, možnost využití jednoho skipasu na všechna střediska, bohatá nabídka après ski.


Nevýhody: Vysoká návštěvnost v lyžařsky zajímavých termínech.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.