Hotel Hubertus Fügenberg

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Zillertal, Fügen
Ubytování Hotel Hubertus Fügenberg
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 5 670 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze: Welcome drink, bufetová snídaně, odpolední zákusek od 15:00-16:00. Večeře o 4 chodech.

Popis ubytování

PolohaHotel leží ve Fügenu cestě na Hochfügen, centrum střediska asi 1,5 km, ski areál Spieljochbahn asi 750 metrů od objektu.VybaveníRecepce, snídárna, restaurace, bar, terasa, televizní místnost, zdarma WIFI, lyžárna, výtah, bezplatné parkoviště. Fittness a dětský koutek. Solarium, beauty salon a masáže za poplatek.UbytováníDvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Sprcha/WC, fén, župan za poplatek. Terasa nebo balkon. K dispozici pokoje s palandou pro děti.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceZillertalské údolí, které se nachází v Tyrolsku jižně od Jenbachu, je jednou z nejvýznamnějších lyžařských oblastí Rakouska, jednotlivá střediska jsou propojena skibusy a nabízejí celkem přes 600 km sjezdovek.

Terény: Celou lyžařskou oblast můžeme rozdělit do tří hlavních částí: Fügen/Hochfügen/Kaltenbach/Zell, Mayrhofen/Finkenberg a Hintertux. Prvním z větších středisek je bezesporu Fügen, který nabízí upravené sjezdovky jak začátečníkům a mírně pokročilým, tak lyžařským nadšencům. Dalším vyhledávaným místem, nejen díky výborným sněhovým podmínkám, je o tisíc metrů výše položený Hochfügen. Nad Kaltenbachem příznivce carvingu naladí velká nabídka sjezdovek a největší kapacita vleků. Mayrhofen a Finkenberg láká na nekonečné množství svahů upravených pro snowboarding i carving, hluboký prašan i bohatou nabídkou après ski. Absolutní špičkou je oblast Hintertux, která nabízí upravené lyžařské terény pro všechny kategorie lyžařů a nejlepší sněhové podmínky v celém Rakousku.

Après ski: Vodní areály v Aschau a Mayrhofenu, tenisové a squashové haly, res taurace, bary.

Skipas:
Skipas Zillertaler Super: platí na všech lanovkách a vlecích 11 středisek Zillertalu. Tento skipas existuje pouze na 4 a více dní, skipas do 3 dnů platí vždy pouze na středisko, kde je skipas zakoupen.
Skipasy Spieljoch, Hochzillertal /Hochfügen, Zillertal Arena, Zillertal 3000 a Hintertux Gletscher: platí vždy pro daný skiareál.

Výhody: Vynikající sněhové podmínky, střediska propojená skibusy a železniční tratí, největší lyžařská oblast Evropy, ideál ní sjezdovky pro všechny kategorie lyžařů, bohatá nabídka dokonale vybavených snowparků, moderní a rychlá přepravní zařízení, nepřeberné množství après ski.


Nevýhody: Vysoká návštěvnost, na okrajích sezóny nižší procento uměle zasněžovaných tratí, cenová náročnost ubytování, větší vzdálenost ubytovacích kapacit od sjezdovek.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark (Mayrhofen - Penken): Halfpipe, „3 Big Jumps“, Rails, Tables, Wallride, prostor pro začátečníky a odpočinkový prostor „Chill-Out“
Snowpark Hintertux: Halfpipe 110 m, Tables, a další skoky
Snowpark Hochzillertal: Halfpipe 110 m, Tables, Slides, Rail a další skoky
Snowpark Spieljoch: Halfpipe
Snowpark „Boarder Town“ (Gerlos): Boardercross, Halfpipe   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.