Hotel Kosis (ex Sonne)

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Tyrolsko, Zillertal
Ubytování Hotel Kosis (exSONNE) Fügen
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 7 320 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně formou bufetu, welcome drink, večeře o tří chodech výběrem z menu, salátový bufet. Čtvrteční večery se živou hudbou.

Popis ubytování

PolohaPěkný rodinný hotel se nachází asi 100 m od centra Fügenu. Vzdálenost k nejbližší lanovce je asi 1 km. Zastávka skibusu je přímo u hotelu.VybaveníRecepce, restaurace, bar, výtah, terasa, sauna a solárium. Parkování před objektem.UbytováníDvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, TV, WLAN, telefonem a trezorem. Během roku 2017 pokoje rekonstruovány.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceZillertalské údolí, které se nachází v Tyrolsku jižně od Jenbachu, je jednou z nejvýznamnějších lyžařských oblastí Rakouska, jednotlivá střediska jsou propojena skibusy a nabízejí celkem přes 600 km sjezdovek.

Terény: Celou lyžařskou oblast můžeme rozdělit do tří hlavních částí: Fügen/Hochfügen/Kaltenbach/Zell, Mayrhofen/Finkenberg a Hintertux. Prvním z větších středisek je bezesporu Fügen, který nabízí upravené sjezdovky jak začátečníkům a mírně pokročilým, tak lyžařským nadšencům. Dalším vyhledávaným místem, nejen díky výborným sněhovým podmínkám, je o tisíc metrů výše položený Hochfügen. Nad Kaltenbachem příznivce carvingu naladí velká nabídka sjezdovek a největší kapacita vleků. Mayrhofen a Finkenberg láká na nekonečné množství svahů upravených pro snowboarding i carving, hluboký prašan i bohatou nabídkou après ski. Absolutní špičkou je oblast Hintertux, která nabízí upravené lyžařské terény pro všechny kategorie lyžařů a nejlepší sněhové podmínky v celém Rakousku.

Après ski: Vodní areály v Aschau a Mayrhofenu, tenisové a squashové haly, res taurace, bary.

Skipas:
Skipas Zillertaler Super: platí na všech lanovkách a vlecích 11 středisek Zillertalu. Tento skipas existuje pouze na 4 a více dní, skipas do 3 dnů platí vždy pouze na středisko, kde je skipas zakoupen.
Skipasy Spieljoch, Hochzillertal /Hochfügen, Zillertal Arena, Zillertal 3000 a Hintertux Gletscher: platí vždy pro daný skiareál.

Výhody: Vynikající sněhové podmínky, střediska propojená skibusy a železniční tratí, největší lyžařská oblast Evropy, ideál ní sjezdovky pro všechny kategorie lyžařů, bohatá nabídka dokonale vybavených snowparků, moderní a rychlá přepravní zařízení, nepřeberné množství après ski.


Nevýhody: Vysoká návštěvnost, na okrajích sezóny nižší procento uměle zasněžovaných tratí, cenová náročnost ubytování, větší vzdálenost ubytovacích kapacit od sjezdovek.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark (Mayrhofen - Penken): Halfpipe, „3 Big Jumps“, Rails, Tables, Wallride, prostor pro začátečníky a odpočinkový prostor „Chill-Out“
Snowpark Hintertux: Halfpipe 110 m, Tables, a další skoky
Snowpark Hochzillertal: Halfpipe 110 m, Tables, Slides, Rail a další skoky
Snowpark Spieljoch: Halfpipe
Snowpark „Boarder Town“ (Gerlos): Boardercross, HalfpipeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.