Hotel Kristall

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzbursko
Ubytování Hotel Kristall
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: dětské hřiště. Dětská postýlka pouze na vyžádání v CK.

Popis stravování

Stravování: polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, k večeři výběr z menu o 3 chodech. 3x týdně salátový bufet.

Popis ubytování

USPWiFi připojení v celém hotelu zdarma

malý, útulný hotel s rodinnou atmosférouPopis hoteluWiFi připojení v celém hotelu zdarma. Malý, útulný hotel s rodinnou atmosférou.Vybavení18 pokojů, společenská místnost, resp. nekuřácká jídelna, bar a terasa s kavárnou. Zahrada s lehátky a slunečníky.Ubytování (A)Dvoulůžkové/jednolůžkové pokoje (A2A/A1A): cca 20 m2, sprcha, WC, telefon, kab. TV a balkon.
Rodinné pokoje (A2B): cca 41 m2, pokoje A2A vedle sebe nebo naproti sobě.Sport/aktivityzdarma: stolní tenis. 1x týdně túra s průvodcem. Za poplatek: 2 antukové tenisové kurty (cca 500 m).InternetWiFi připojení v celém hotelu zdarma.Wellnessza poplatek: sauna s odpočívárnou, Kneippova sprcha a solárium.Další výhodydenní vstup do vodního světa Wagrain (cca 10 km vzdálenost) s 1000 m2 vodní plochy, 5 skluzavek, líná řeka, dětský bazének, zapuštěný bazén, loď na hraní (sauna není zdarma).Infoparkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 2 €/den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 29.6.-30.8.. denně/4 noci.Ušetřete (A)Výhodný termín: 6+1 zdarma/12+2 zdarma při pobytu 8.6.-22.6.2019 a 7.9.-22.9.2019.Dětská sleva (A)A2A: 2 dospělí + 1 dítě (2–11,99 let) 50% na přistýlce. A2B: 2 dosp. + 2 děti (2-12,99 let) 40% na přistýlce.Cena zájezdu zahrnujeUbytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohaklidná na okraji obce, na jižním svahu. Centrum cca 300 m.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Rakouský venkov okouzlí tradicemi nejen o Velikonocích Rakušané se rádi pochlubí zručností svých předků, vystavují na obdiv kdejaké vesnické artefakty a s pompou oslavují církevní svátky. Ani na své významné místní osobnosti nezapomínají. Ne že by každá ves usilovala o nějaký věhlas, ale historie se nemá zapomínat.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.