Hotel Lebzelter

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzbursko - Kaprun - Zell am See
Ubytování Hotel Lebzelter
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 502 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: dětská postýlka do 2 let zdarma.

Popis stravování

Stravování: polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy. K večeři výběr z menu o 4 chodech se salátovým bufetovým stolem.

Popis ubytování

USPkomfortní hotel v srdci Zell am See

bonusová karta Zell am See-Kaprun zdarmaPopis hoteluKomfortní hotel v srdci Zell am See. Bonusová karta Zell am See-Kaprun zdarma.Vybaveníhotel s 50 pokoji, a-la carte restaurací, jizbou, kavárnou, sportovním barem, výtahem.Ubytování (A)Dvoulůžkové pokoje (A2A): jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, trezorem, kosmetickým zrcátkem, telefonem, kab. TV, rádiem.
Jednolůžkové pokoje (A1A): vybavení jako A2A.
Rodinné pokoje (A2B): pro až 4 osoby (rozkládací pohovka), vybavení jako A2A.InternetWiFi zdarma.Wellnesszdarma: sauna, infračervená kabina (16.00-19.00 h.). Za poplatek: parní lázeň.Další výhodybonusová karta Zell am See-Kaprun Card zdarma (polovina května-polovina října, otevírací doby dle počasí): neomezeně v rámci karty: jízda lanovkami Areitbahn, Sonnkogelbahn, Sonnenalmbahn, City Express, Gletscherbahn Kaprun ke stanici Alpinecenter, Maiskogelbahn Kaprun, plavba lodí Zell am See - Thumersbach a zpět, vstupné na pláže v Zell am See, vstup do krytého bazénu v Zell am See, vstup do soutěsek Sigmund Thun Klamm, Vorderkaserklamm, Kitzlochklamm, na Krimmelské vodopády, vstup do přírodního parku Ferleiten, muzeum národního parku Hohe Tauern, muzea v Leogangu a Saalfeldenu. Vstup do muzea dopravních prostředků ve Vötter. Jednorázově v rámci karty: 1 výjezd lanovkou Schmittenhöhebahn, 1 výjezd lanovkou Gletscherbahn Kaprun ze stanice Alpincenter na horní stanici. Zvýhodněné vstupné do různých muzeí. Poštovní autobusy v regionu za 1 €/cesta (děti 50% sleva).Infoparkování: parkoviště zdarma (dle dostupnosti), garáže za poplatek cca 12 €/den; příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Zell am See zdarma (nutné nahlásit předem přímo v hotelu); domácí zvíře: cca 6 € /den, jen 1 malý pes; lázeňská taxa: cca 1,15 € den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.Ušetřete (A)Sleva za včasnou rezervaci: 5% při rezervaci do 30.4.2019.
Výhodný termín: 6+1 zdarma/12+2 zdarma při pobytu 17.5.-6.7.2019 a 31.8.-6.10.2019, 9+1 zdarma při pobytu 30.6.-9.9.2019.Dětská sleva (A)A2A: 2 dosp. + 1 dítě (2-6,99 let) 100%, (7-11,99 let) 80%, (12-17,99 let) 50% na přistýlce. A2B: 2 dosp. + 1-2 děti (2-6,99 let) 100%, (7-11,99 let) 80% na přistýlce.Cena zájezdu zahrnujeUbytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohau pěší zóny. K jezeru, lanovce a sportovnímu/volnočasovému centru cca 300 m.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.