Hotel Oswald

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Mölltalský ledovec, Mallnitz
Ubytování Hotel Oswald
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 170 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze (bufetová snídaně a  jednotná večeře o třech chodech, též možná vegetariánská). Polopenze.

Popis ubytování

PolohaHotel leží v nadmořské výšce 1200 mn.m. na okraji národního parku Vysoké Taury. Do centra  Mallnitz  cca 1,5 km. Zde se nachází obchody, supermarket, restaurace, kavárna či bazén.PolohaHotel leží v nadmořské výšce 1200 m n.m. na okraji národního parku Vysoké Taury. Do centra Mallnitz cca 1,5 km. Zde se nachází obchody, supermarket, restaurace, kavárna či bazén. Lyžařská oblast Ankogel je cca. 2 km, k Mölltalskému ledovci asi 20 km.VybaveníRecepce, jídelna, vinárna s kachlovými kamny. Parking zdarma. Trezor na recepci zdarma. Wi-Fi za poplatek.UbytováníNekuřácké dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě, sprchou/WC a SAT TV.Sport a zábavaIdeální výchozí místo k bezpočtu vysokohorských túr až do výšky 3000 m.n.m.Naše tipy pro správnou volbu- výborná poloha pro vysokohorskou turistiku - výhodná cenaNaše tipy pro správnou volbu- výborná poloha

Popis lokality ubytování

Popis destinaceAtraktivní moderní lyžařská oblast v jižní části Rakouska, Mölltalský ledovec, nabízí lyžování od října do května všem milovníkům tohoto sportu. Profesionálním i rekreačním lyžařům, snowboardistům, carverovým lyžařům i běžkařům.

Terény: Mölltalský ledovec – za pouhých 8 minut vás supermoderní Gletscher Express – nejdelší podzemní lyžařská dráha na světě – dopraví do výšky 2 200 m n. m., kde vás očekává 50 km preparovaných sjezdových tratí všech obtížností, Snowboard – Fun Park a 30 km běžeckých tratí. Náročné lyžaře jistě potěší 7 km dlouhá sjezdová trať s převýšením 1 000 m. Ani na běžkaře nebylo v těchto výš kách zapomenuto. Najdou zde 2 okruhy, jeden ve výšce 2 200 m n. m. (5 km) a druhý ve výšce 2 800 m n. m. (8 km). Zázemí tohoto střediska je velmi dobře zajištěno několika restauracemi, lyžařskými a snowboardovými školami a lyžařským servisem. Díky nadmořské výšce a klimatickým podmínkám je zde garance sněhu od října do května. Stejný skipas můžete využít i na řadu dalších sjezdových areálů, z nich nejzajímavější jsou oblasti Ankogel-Mallnitz (Flattach - Mallnitz 12 km) a Heiligenblut (Flattach - Heiligenblut 47 km). Oblast Ankogel-Mallnitz (1 281-2 636 m n. m.) nabízí 2 kabinové lanovky a 5 vleků, asi 30 km středně náročných tratí, nejdelší sjezd 7 km s převýšením 1 350 m. Bary, restaurace a horské chaty s občerstvením patří neodmyslitelně k oblasti.

Après ski: Sportovní vyžití je možné v 5 km vzdáleném městečku Obervellach. Kluziště, tenisová a squashová hala, „saunový svět“ – různé druhy sauny a masáže, 2 km dlouhá sáňkářská dráha.

Skipas:
Platí v oblasti Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz.

Výhody: Celoroční lyžování na ledovci; sjezdové tratě všech obtížností; udržovaný snowpark; dobrá dostupnost z ČR.

Nevýhody: Slabší infrastruktura celé oblasti sestávající jen z malých vesniček a městeček.

SNOWBOARD EXTRA:
Halfpipe 80 m, Rails, Bordercross a TableTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.