Hotel-Pension Hubertus

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Mölltalský ledovec, Mallnitz
Název ubytování Hotel-Pension Hubertus Mallnitz
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 870 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze, bufetové snídaně, salátový bufet, 3chodová večeře.

Popis ubytování

PolohaPříjemný penzion je situovaný na okraji sttřediska Mallnitz, 500 m od centra s obchody a restauracemi, 2 km od nástupní stanice lanovky Ankogel, 100 m zastávka skibusu.VybaveníK dispozici recepce, TV místnost, parkování zdarma u penzionu, volný vstup do veřejného bazénu a saunového světa.UbytováníDvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny vlastím sociálním zařízením, balkon či terasa pouze u některých, SAT-TV. Dvoulůžkové rodinné pokoje s možností 2 přistýlek se skládají ze dvou pokojů, jsou vybaveny vlastím sociálním zařízením, balkon či terasa pouze u některých, SAT-TV.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceAtraktivní moderní lyžařská oblast v jižní části Rakouska, Mölltalský ledovec, nabízí lyžování od října do května všem milovníkům tohoto sportu. Profesionálním i rekreačním lyžařům, snowboardistům, carverovým lyžařům i běžkařům.

Terény: Mölltalský ledovec – za pouhých 8 minut vás supermoderní Gletscher Express – nejdelší podzemní lyžařská dráha na světě – dopraví do výšky 2 200 m n. m., kde vás očekává 50 km preparovaných sjezdových tratí všech obtížností, Snowboard – Fun Park a 30 km běžeckých tratí. Náročné lyžaře jistě potěší 7 km dlouhá sjezdová trať s převýšením 1 000 m. Ani na běžkaře nebylo v těchto výš kách zapomenuto. Najdou zde 2 okruhy, jeden ve výšce 2 200 m n. m. (5 km) a druhý ve výšce 2 800 m n. m. (8 km). Zázemí tohoto střediska je velmi dobře zajištěno několika restauracemi, lyžařskými a snowboardovými školami a lyžařským servisem. Díky nadmořské výšce a klimatickým podmínkám je zde garance sněhu od října do května. Stejný skipas můžete využít i na řadu dalších sjezdových areálů, z nich nejzajímavější jsou oblasti Ankogel-Mallnitz (Flattach - Mallnitz 12 km) a Heiligenblut (Flattach - Heiligenblut 47 km). Oblast Ankogel-Mallnitz (1 281-2 636 m n. m.) nabízí 2 kabinové lanovky a 5 vleků, asi 30 km středně náročných tratí, nejdelší sjezd 7 km s převýšením 1 350 m. Bary, restaurace a horské chaty s občerstvením patří neodmyslitelně k oblasti.

Après ski: Sportovní vyžití je možné v 5 km vzdáleném městečku Obervellach. Kluziště, tenisová a squashová hala, „saunový svět“ – různé druhy sauny a masáže, 2 km dlouhá sáňkářská dráha.

Skipas:
Platí v oblasti Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz.

Výhody: Celoroční lyžování na ledovci; sjezdové tratě všech obtížností; udržovaný snowpark; dobrá dostupnost z ČR.

Nevýhody: Slabší infrastruktura celé oblasti sestávající jen z malých vesniček a městeček.

SNOWBOARD EXTRA:
Halfpipe 80 m, Rails, Bordercross a TableTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.