Hotel Salzburgerhof

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzbursko - Gastein - Bad Gastein - Bad Hofgastei
Ubytování Hotel Salzburgerhof
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 063 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: dětská postýlka na vyžádání v CK, cca 12 €/pobyt, maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen.

Popis stravování

Stravování: snídaně. Bohatá snídaně formou bufetových stolů.

Popis ubytování

USPhotel v blízkosti oblíbených lázní Alpentherme Gastein

karta výhod Gastein Card zdarmaPopis hoteluHotel v blízkosti oblíbených lázní Alpentherme Gastein. Karta výhod Gastein Card zdarma.Vybaveníhotel s 45 pokoji nabízí a-la-carte restauraci, snídaňovou místnost, společenskou místnost s TV.Ubytování (A)pokoje disponují sprchou, WC, telefonem, kab. TV, některé balkonem.
Dvoulůžkové pokoje (A2A/A2B): cca 17 m2.
Rodinné pokoje (A3C): cca 27 m2, buď 2 propojené dvoulůžkové pokoje nebo obývací pokoj s rozkládací pohovkou a dvoulůžkový pokoj.
Jednolůžkové pokoje (A1A): cca 13 m2.Sport/aktivityza poplatek: šipky.InternetWiFi připojení v hotelu (zdarma).Další výhody1x týdně historická obchůzka Bad Hofgasteinu, pěší túra s průvodcem, lázeňský koncert, nordic walking (hole v ceně), projížďky na kole s průvodcem (zapůjčení kol) přes turistickou centrálu. Karta Gastein Card s cca 200 různými službami v údolí Gastein, jako např. slevy na lanovky, městskou hromadnou dopravu, vstup do lázní a další.Infoparkování: parkoviště 300 m zdarma, dle dostupnosti. U hotelu cca 3 €/den, dle dostupnosti; příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Bad Hofgastein zdarma MHD Citybus; domácí zvíře: cca 5 €/den (max. 2); lázeňská taxa: cca 2,40 € na den/osobu od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci; upozornění: hotel není vhodný pro vozíčkáře.Ušetřete (A)Výhodný termín: 6+1 zdarma po celou sezónu, 3+1 zdarma při pobytu 10.5.-28.6.2019 a 18.10.-31.10.2019.Dětská sleva (A)A3C: 3 dosp. + 1 dítě (2–6,99 let) 100%, (7–12,99 let) 50%, (13-18,99 let) 20% na přistýlce.Cena zájezdu zahrnujeUbytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohana klidné pěší zóně v Bad Hofgasteinu. Lázeňský park je vzdálen cca 300 m. Lanovka cca 700 m.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.