Hotel Schladmingerhof

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Schladming/Dachstein, Schladming
Ubytování Hotel Schladmingerhof
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 6 120 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze, bufetová snídaně, salátový bufet, 3 chodová večeře, silvestrovská večeře v ceně.

Popis ubytování

PolohaPříjemný hotel s renovovanými pokoji se nachází 1600 m od centra s obchody, 1600 m od nástupmí stanice lanovky, 170 m od zastávky skibusu.VybaveníK dispozici recepce, hala s lobby, WI-FI 500 MB zdarma, lyžárna, výtah, parkování zdarma.UbytováníDvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek jsou vybaveny rádiem, telefonem, WIFI zdarma 500 MB, vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceSvětoznámá lyžařská oblast patřící k pěti nejlepším alpským lyžařským regionům, která nabízí veškeré možnosti lyžování, je snadno dostupná i z našeho území.


Terény: Celou oblast tvoří 9 lyžařských areálů: Galsterberg, Hauser Kaibling, Schladming - Planai - Hochwurzen, Reiteralm - Fageralm, Stoderzinken, Ramsau, Dachsteinský ledovec, Planeralm a Riesneralm. Celkem 170 km nádherných sjezdovek na lyžařské houpačce a senzační počet 161 nejmodernějších lanovek a výtahů. Nejdelší sjezdová trať měřící 8 km s 2000 metrovým převýšením láká především náročnější lyžaře. Doprava na Planai (1900 m) se čtyřkilometrovou tratí a převýšením 1100 m, je zajištěna lanovkou přímo ze střediska. Lyžování v Planai patří do světové třídy především díky černé sjezdovce FIS. V nižších polohách jsou sjezdovky vybaveny dokonalým zařízením na výrobu umělého sněhu. Skvělou novinkou je lyžařská „makrohoupačka“ přes čtyři hory. Pro milovníky bílé stopy jsou připraveny desítky kilometrů upravovaných běžeckých tratí, které vedou do všech přilehlých lyžařských středisek.


Après ski: Hostům jsou ve středisku k dispozici útulné kavárničky, restaurace s velkým výběrem místních specialit, krytý bazén, škola lyžování a snowboardu, tenisová hala i noční diskotéky. Tato oblast je propojena jedním skipasem se Sportwelt Amadé a údolím Gasteinu, zahrnujícím 850 km sjezdovek.


Skipas:
Skipas Ski Amadé: platí na všechny vleky a lanovky v rámci této oblasti - Schladming-Dachstein a dále v oblastech Salzburger Sportwelt, Gastein, Hochkönig a Grossarltal.


Výhody: Lanovka přímo z centra Schladmingu z velkého parkoviště, sjezdové tratě vhodné pro všechny kategorie lyžařů, dostatečná nabídka après ski.


Nevýhody: Vyšší cenová náročnost, vysoká návštěvnost, horší sněhové podmínky na okrajích sezóny.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark BURTON (Dachstein Glet - scher): Halfpipe 120 m a další nově ve výstavbě
Snowpark Hauser-Kaibling: Boardercross
Snowpark Hochwurzen: Tables, Slides a další skoky, Quarterpipe
Snowpark Reiteralm: Halfpipe 200 mTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.