Hotel St. Hubertushof

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzbursko - Kaprun - Zell am See
Ubytování Hotel St. Hubertushof
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 9 560 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: dětský animační program v červenci a srpnu, jako např. výlety, expedice s lamami, dobrodružství s hledáním pokladu, aj. Dětská herna a hřiště. Dětská postýlka na vyžádání. Max. počet osob není možné překročit.

Popis stravování

Stravování: all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy. Obědový balíček lze sestavit z obědového koutku snídaňového bufetu. Večeře formou bufetových stolů, různé tématické bufety nebo výběr z menu o 4 chodech. Odpoledne 15.30-17.00 h. zákusek formou bufetových stolů. 10.00-21.00 h. nápoje, jako např. cola, fanta, sprite, Almdudler, pomerančový džus, jablečný džus a minerální voda. Káva a různé čaje. Alkoholické nápoje, jako např. točené pivo, stolní víno (bílé/červené) a pálenky.

Popis ubytování

USPZell am See Card zdarma
hotel s rozsáhlou nabídkou aktivit a výletůPopis hoteluZell am See Card zdarma. Hotel s rozsáhlou nabídkou aktivit a výletů.Vybavení90 pokojů, jídelna, hotelový bar, místnost s TV a terasa.Ubytování (A)dvoulůžkové pokoje (A2A/A2C): jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, telefonem, fénem, kabel. TV. A2A se stranou do krajiny. A2C navíc balkon a strana k jezeru.
Jednolůžkové pokoje (A1A): vybavení jako A2A.
Rodinné pokoje (A2D): čtyřlůžkové nebo dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, některé pokoje s balkonem, strana do krajiny nebo k jezeru, vybavení jako A2A.
Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.Sport/aktivityzdarma: zapůjčení horských kol zdarma, dle dostupnosti. Uzamykatelná místnost na kola. Mísnost na sušení mokrých oděvů. Stolní tenis. Zábavní program (červenec a srpen) s animátorem. Za pěkného počasí karaoke večer nebo taneční večer na terase (červenec a srpen). Za poplatek: rezervace přes recepci: vodní lyže, tenis, rafting a jízda na koni. 25% sleva na green fee na golfovém hřišti Zell am SeeInternetWiFi na pokojích a v restauraci za poplatek (cca 2,50 €/den).Wellnesszdarma: sauna (16.00-21.00 h.). Za poplatek: masáže.Další výhodybonusová karta Zell am See-Kaprun Card zdarma (polovina května-polovina října., otevírací doby dle počasí): neomezeně v rámci karty: jízda lanovkami Areitbahn, Sonnkogelbahn, Sonnenalmbahn, City Express, Gletscherbahn Kaprun ke stanici Alpinecenter, Maiskogelbahn Kaprun, plavba lodí Zell am See - Thumersbach a zpět, vstupné na pláže v Zell am See, vstup do krytého bazénu v Zell am See, vstup do soutěsek Sigmund Thun Klamm, Vorderkaserklamm, Kitzlochklamm, na Krimmelské vodopády, vstup do přírodního parku Ferleiten, muzeum národního parku Hohe Tauern, muzea v Leogangu a Saalfeldenu. Vstup do muzea dopravních prostředků ve Vötter. Jednorázově v rámci karty: 1 výjezd lanovkou Schmittenhöhebahn, 1 výjezd lanovkou Gletscherbahn Kaprun ze stanice Alpincenter na horní stanici. Zvýhodněné vstupné do různých muzeí. Poštovní autobusy v regionu za 1 €/cesta (děti 50% sleva).Infoparkování: parkoviště zdarma; příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Zell am See zdarma (nutné rezervovat předem přímo v hotelu); domácí zvíře: cca 4 €/den; lázeňská taxa: cca 1,10 €/den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 7.7.-31.8. denně/5 nocí, 15.9.-22.9. denně/1 noc.Ušetřete (A)Sleva za včasnou rezervaci: 5% sleva při rezervaci do 31.3.2018 (nelze kombinovat s výhodným termínem).Dětská sleva (A)A2A/A2C: 2 dosp. + 1 dítě (2-5,99 let) 100% na přistýlce. A2D: 2 dosp. + 1-2 děti (2-5,99 let) 100% na přistýlce. A1A: 1 dosp. + 1 dítě (2-5,99 let) 100% na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeUbytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Popis lokality ubytování

Polohablízko jezera v centru Thumersbachu. Zell am See cca 4 km. Koupaliště s pláží a vyhřívaným bazénem (25 x 10 m) cca 300 m.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.