Hotel Tia Monte

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Tyrolsko
Ubytování Hotel Tia Monte
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 620 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: dětské hřiště a dětská herna, v hlavní sezóně dětský klub (cca 2 h. 6x týdně od 5 let), 1x týdně dětské odpoledne (od 1.6.) s olympiádou, dětským vláčkem a grilováním.

Popis stravování

Stravování: all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy. K obědu polévkový bufet. K večeři výběr z menu o 3 chodech se salátovým bufetem. Dětské menu, 1x týdně grilování nebo bufetové stoly. Nápoje: pivo, stolní víno, voda, nealkoholické nápoje, káva a čaj.

Popis ubytování

USProdinný hotel v tyrolském údolí Kaunertal

s širokou nabídkou volnočasových aktivitPopis hoteluRodinný hotel v tyrolském údolí Kaunertal. S širokou nabídku volnočasových aktivit.Vybavení44 pokojů, rozsáhlá lobby s recepcí, bar, restaurace, výtah, zimní zahrada. Letní terasa s lehátky a slunečníky. Hotelová hospoda (otevřená 1x týdně).Ubytování (A)dvoulůžkové pokoje (A2A): jsou vybaveny kabel. TV, telefonem, sprchou a WC.
Jednolůžkové pokoje (A1A): bez možnosti přistýlky, vybavení jako A2A.
Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): vybavení jako A2A, navíc balkon.
Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): dvoulůžkové pokoje s až 2 přistýlkami (patrová postel nebo rozkládací pohovka), vybavení jako A2A, navíc vana nebo sprcha.
Rodinné pokoje (B2A/B3A/B4A): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (patrová postel nebo rozkládací pohovka), vybavení jako A2A, pokoje se nachází ve vedlejší budově.Sport/aktivityzdarma: fitness v Quellalpin centru, rozsáhlý program pro dospělé i děti (průvodcované túry, ochutnávka pálenek a likérů, návštěva elektrárny). Za poplatek: stolní fotbálek a šipky.InternetWiFi zdarma.Wellnesszdarma: 5x týdně sauna, parní lázeň, infračervená kabina. Za poplatek: solárium.Další výhodykarta výhod TIA-CARD: vstup do centra Quellalpin (krytý bazén cca 2 €, tenisové kurty, kuželky, fitness) a veřejného koupaliště Ried a Prutz.Infoparkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 9 €/den; lázeňská taxa: cca 1,90 € den/osoba, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 3.6.-22.6. a 8.9.-28.9. denně/1 noc, 14.7.-17.8. denně/7 nocí.Ušetřete (A)Sleva za včasnou rezervaci: dle rezervačního systému.Dětská sleva (A)A2B: 2 dosp. + 1 dítě (2-13,99 let) 100%, (14-18,99 let) 30% na přistýlce. A2C/B2A: 2 dosp. + 1-2 děti (2-13,99 let) 100%, (14-18,99 let) 30% na přistýlce.Cena zájezdu zahrnujeUbytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Popis lokality ubytování

Polohaslunná a klidná, s nádherným výhledem na okolní hory. Centrum Feichtenu s veřejnými tenisovými kurty a krytým bazénem cca 450 m.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Alpské průsmyky uvolňují adrenalin, serpentiny jsou rájem motorkářů Výlet alpskými průsmyky je plný dobrodružství a emocí. Jen pozor na dodržování povolené rychlosti! Rakouští policisté s laserovým radarem v ruce často čekají hned za první zatáčkou. Nejen v Ötztalu.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.