Johannesbad Hotel Palace Bad Hofgastein

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Bad Gastein/Bad Hofgestein, Bad Hofgastein
Ubytování Johannesbad Hotel Palace (ex Kur & Sport Hotel Palace) Bad H
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 17 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze plus zahrnuje bufetovou snídani, odpolední zákusek, 3 chodovou večeři se salátovým bufetem.

Popis ubytování

PolohaHotel s příjemnou atmosférou se nachází jen několik minut chůze od centra Bad Hofgasteinu. Je obklopen rozsáhlým hotelovým parkem s terasou a množstvím cest zvoucích k vycházkám.VybaveníRecepce, lobby, restaurace, bar, kavárna, WI-FI v lobby zdarma, rozsáhlá zahrada, vnitřní termální bazén, sauna, wellness, za poplatek solárium, masáže, salon krásy, vnitřní tenisový kurt, možnost parkování přímo před objektem zdarma.UbytováníDvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny příslušenstvím, fénem, radiem, telefonem, kabelovou TV a trezorem.Sport a zábavaŽivá hudba 3x týdně, denně ranní gymnastika, vodní gymnastika, za poplatek pronájem jízdních kol. Hotel je ideálním místem k horským túrám a výletům do okolí. Relaxace v termálních lázních. Vysokohorská turistika. V ceně ubytování je zahrnuta letní zážitková karta Gastein Card.Naše tipy pro správnou volbu- koupání v termálních lázních- all inclusive light v ceně

Popis lokality ubytování

Popis destinaceÚdolí Gasteinu, které leží jižně od Salzburgu, zaujímá špičkovou pozici mezi zimními středisky Rakouska. Na první sjezdovky narazíte cestou v nejníže položeném Dorfgasteinu a přes Hofgastein, lázeňský Bad Gastein se dostanete až na samotný konec údolí, do Sportgasteinu.


Terény: Lyžařský areál Bad Gasteinu je propojen s Bad Hofgasteinem houpačkou. K dispozici jsou lyžařům převážně středně těžké tratě. Lákadlem je 8 kilometrový sjezd do údolí s výškovým rozdílem 1 430 metrů. Výzvou je sjezd z Graukogelu nebo prudká sjezdovka na Jugeralmu. Svahy v Dorfgasteinu jsou vhodné spíše pro začátečníky nebo mírně pokročilé lyžaře. Milovníkům běžecké techniky se nabízí přes 100 km upravených tratí v celém údolí nebo i ve vyšších polohách.

Après ski: Uprostřed Bad Gasteinu vyvěrá 17 pramenů obsahujících radon, jejichž teplota se pohybuje mezi 40–50 stupni Celsia. Veřejnosti se nabízejí plavecké bazény s termální vodou 35 stupňů teplou, které jsou přístupné po celý den. K dalším možnostem patří lyžařská diskotéka v Dorf ga steinu, četné večerní pořady, plesy, diskotéky, hráčské kasino v Bad Gasteinu, noční lyžování v Bad
Hofgasteinu, solární lázně v Dorfgasteinu.

Skipas:
Skipas Dorfgastein/Grossarltal, Stubnerkogel/Schlossalm a Sportgastein: platí pro dané skiareály.
Skipas Ski Amadé: platí pro celou oblast Gasteinertalu, kromě výše uvedených oblastí také pro Schladming-Dachstein, Salzburger Sportwelt, Grossarltal a Hochkönig.


Výhody: Vysoký podíl kabinek a sedaček, sjezdové tratě vhodné pro všechny kategorie lyžařů, termální lázně, černá „FIS“ sjezdovka z Graukoglu, snowparky.


Nevýhody: Vyšší cenová náročnost, nutnost přejíždět do různých středisek skibusem.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark Dorfgastein: Tables, Slides, Halfpipe a další skokyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.