Johannesbad Hotel Palace

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Bad Gastein/Bad Hofgestein, Bad Hofgastein
Ubytování Kur & Sport Hotel Palace
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 9 270 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně a večeře bufetovou formou. Polední snack.

Popis ubytování

PolohaHotel s příjemnou atmosférou obklopený rozsáhlým hotelovým parkem se nachází asi 200 m od centra Bad Hofgasteinu. Vzdálenost k nástupní stanici lanovky je asi 2 km, zastávka skibusu asi 150 m.VybaveníRecepce, lobby, restaurace, bar, výtah, termální bazén, vířivka, sauna, pára, infračervená kabina, fitness, za poplatek solárium a masáže. Možnost parkování před objektem.UbytováníDvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, fénem, radiem, telefonem, kabelovou TV, trezorem a balkonem.Tipy pro správnou volbu- termální bazén- rozsáhlé wellness centrum

Popis lokality ubytování

Popis destinaceÚdolí Gasteinu, které leží jižně od Salzburgu, zaujímá špičkovou pozici mezi zimními středisky Rakouska. Na první sjezdovky narazíte cestou v nejníže položeném Dorfgasteinu a přes Hofgastein, lázeňský Bad Gastein se dostanete až na samotný konec údolí, do Sportgasteinu.


Terény: Lyžařský areál Bad Gasteinu je propojen s Bad Hofgasteinem houpačkou. K dispozici jsou lyžařům převážně středně těžké tratě. Lákadlem je 8 kilometrový sjezd do údolí s výškovým rozdílem 1 430 metrů. Výzvou je sjezd z Graukogelu nebo prudká sjezdovka na Jugeralmu. Svahy v Dorfgasteinu jsou vhodné spíše pro začátečníky nebo mírně pokročilé lyžaře. Milovníkům běžecké techniky se nabízí přes 100 km upravených tratí v celém údolí nebo i ve vyšších polohách.

Après ski: Uprostřed Bad Gasteinu vyvěrá 17 pramenů obsahujících radon, jejichž teplota se pohybuje mezi 40–50 stupni Celsia. Veřejnosti se nabízejí plavecké bazény s termální vodou 35 stupňů teplou, které jsou přístupné po celý den. K dalším možnostem patří lyžařská diskotéka v Dorf ga steinu, četné večerní pořady, plesy, diskotéky, hráčské kasino v Bad Gasteinu, noční lyžování v Bad
Hofgasteinu, solární lázně v Dorfgasteinu.

Skipas:
Skipas Dorfgastein/Grossarltal, Stubnerkogel/Schlossalm a Sportgastein: platí pro dané skiareály.
Skipas Ski Amadé: platí pro celou oblast Gasteinertalu, kromě výše uvedených oblastí také pro Schladming-Dachstein, Salzburger Sportwelt, Grossarltal a Hochkönig.


Výhody: Vysoký podíl kabinek a sedaček, sjezdové tratě vhodné pro všechny kategorie lyžařů, termální lázně, černá „FIS“ sjezdovka z Graukoglu, snowparky.


Nevýhody: Vyšší cenová náročnost, nutnost přejíždět do různých středisek skibusem.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark Dorfgastein: Tables, Slides, Halfpipe a další skokyZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.