Korutanské Alpy - Gerlitzen Alpe - hotel Post, skipas v ceně...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutany, Gerlitzen
Název ubytování Post
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 8 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Lyžařský zájezd na skvělé a zároveň blízké korutanské středisko Gerlitzen Alpe ležící jen několik kilometrů od italských hranic nad romantickým jezerem Ossiacher See. Oblast drží rekord v počtu slunečních dnů v celém Rakousku. Stále modernizovaný Gerlitzen nyní nabízí 8 lanovek, 7 vleků a 50 km sjezdovek ve výšce až 1.910 m. Je zde doslova nespočet sněhových děl zajišťujících 100% sníh. Ideální alpské lyžařské středisko pro všechny kategorie lyžařů i rodiny s dětmi. Snad jen skuteční závodníci zde mohou postrádat větší množství černých sjezdovek.
Ubytování v nedalekém (9 km) hotelu *** Post.

{{clanek:skimapa-Gerlitzen}}

Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 8.00 hod. od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556). Další nástupní místa (na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ) jsou po trase Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jíčín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno. Podrobnější informace k nástupním místům jsou uvedeny v "Důležitých informacích".

Popis stravování

polopenzesnídaně formou bufetuvečeře menu o 3 chodech

Popis ubytování

POLOHA: Hotel*** Post v letovisku Ossiach nad jezerem.VYBAVENÍ: restaurace, menší bar, Wi-Fi, lyžárnaPOKOJE: dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením sprcha/WC, některé s možností přistýlky, některé s balkónem

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 8.00 od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556) přes Olomouc a Brno do Rakousko (další nástupní místa najdete v "důležitých informacích"). Večer příjezd pod Gerlitzen na ubytování a večeři.

2. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem k nedaleké kabinové lanovce na Gerlitzen. Po zajištění skipasů celodenní lyžování. V podvečer, po lyžování, návrat naším autobusem do hotelu, večeře.

3. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní lyžování na Gerlitzen Alpe. V podvečer, po lyžování, návrat naším autobusem do hotelu, večeře. V podvečer možnost návštěvy Villachu.

4. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní lyžování na Gerlitzenu. V podvečer odjezd přes Vídeň, Brno (zde kolem 22 hodiny) na Ostravu.

5. den

Nedlouho po půlnoci příjezd do Ostravy.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.