Korutanské Alpy - hotel Klein - skipas. bazén a wellness v ce...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutany, Goldeck am Millstätter See
Název ubytování Klein
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 9 080 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

BAD KLEINKIRCHHEIM – GOLDECK – TURRACHER HÖHE
Autobusový lyžařský zájezd s ubytováním ve skvělém hotelu Klein do Korutan, jedné z největších lyžařských destinací Rakouska. Výborné lyžařské středisko a světoznámé termální lázně Bad Kleinkirchheim nabízí 105 km sjezdovek (nyní otevřena další nová lanovka). Autorem některých tratí je samotný sjezdařský král Franz Klammer. Po dostavbě nových lanovek se stal velmi dobrým střediskem také blízký Goldeck (700 - 2.100 m, nejdelší, 9 km dlouhá černá sjezdovka Alp). Nové lanovky zařadily Goldeck mezi špičku, navíc láká pod střediskem umístěný aquapark Drautal Perle. Na závěr navštívíme čarokrásné vysokohorské lyžařské středisko Turracher Höhe. Zde najdete 40 km sjezdovek ve výšce 1.400 – 2.200 m, 15 lanovek a vleků. Také zde přibyla nová, dlouhá lanovka. V případě velmi špatných sněhových podmínek (za poslední roky zde nenastaly) zajišťuje absolutní jistotu sněhu ledovec Mölltal.

{{clanek:skimapa-Bad Kleinkirchheim}}
{{clanek:skimapa-Goldeck}}
{{clanek:skimapa-Turracher Höhe}}

Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 8.00 hod. od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556). Další nástupní místa (na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ) jsou po trase Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jíčín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno. Podrobnější informace k nástupním místům jsou uvedeny v "Důležitých informacích".

Popis stravování

Mimořádně bohatá polopenze: snídaně formou hojného bufetvečeře (opravdový kulinářský zážitek) o 4 chodech (plus salátový bufet)

Popis ubytování

POLOHA: Hotel*** Klein (případně depandance) je skvělý hotel nacházíejcí se poblíž centra krásného letoviska Seeboden, nad kouzelným jezerem Millstätter See. Ideální místo k výjezdům do okolních proslulých alpských lyžařských středisek. Vzhledem k podmínkám, které nabízí, by bylo jeho správné zatřídění ***plus.VYBAVENÍ: restaurace, recepce, menší bar, hala. Wifi (v hale), wellness - nádherná sauna a parní lázeň (vše v ceně). Hosté ubytovaní v tomto hotelu mají vstup zdarma do aquaparku Drautal Perle v nedalekém Spittalu.POKOJE: většinou dvoulůžkové, výborně vybavené pokoje (některé s možností 1-2 přistýlek) nabízejí sejf, fén, sprchu/WC, sat TV, balkón.

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 8.00 od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556) přes Olomouc a Brno do Rakousko (další nástupní místa v najdete v "důležitých informacích"). Večer příjezd do hotelu Klein na ubytování a večeři.

2. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem do Bad Kleinkirchheimu. Po zajištění skipasů celodenní lyžování. V podvečer, po lyžování, návrat naším autobusem do hotelu, večeře.

3. den

Po snídani odjezd naším autobusem na nejbližší lyžařské středisko Goldeck, celodenní lyžování. V podvečer, cestou z lyžování, možnost koupání v aquaparku Drautal Perle pod lanovkou na Goldeck. Návrat do hotelu, večeře.

4. den

Po snídani odjezd naším autobusem na celodenní lyžování na překrásném vysokohorském středisku Turracher Höhe. Odpoledne, kolem 16. hodiny, odjezd přes Vídeň, Brno (zde mezi 22 - 23 hodinou), Olomouc na ostravsko.

5. den

Velmi krátce po půlnoci příjezd do Ostravy (dle stavu silnic). Dle povětrnostních a sněhových podmínek je možná změna pořadí navštívených středisek.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.