Korutanské Alpy - hotel Klein - skipas, bazén a wellness v cen...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Murtal, Turracher Höhe
Název ubytování Klein
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 7 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

GROSSEK SPEIRECK - LEDOVEC MÖLLTAL - TURRACHER HÖHE
Výhodný, krátký předjarní autobusový lyžařský zájezd s ubytováním ve skvělém hotelu Klein na nejvýše položené sjezdovky Korutanských a východních Alp. Nádherné, moderní vysokohorské lyžařské středisko Grosseck-Speiereck, jehož nadmořská výška 2.411 m je zárukou výborných sněhových podmínek. Nabízí 10 lanovek a vleků a přes 50 km skvělých sjezdovek (nejdelší má 8,5 km a převýšení 1.350 m !). Úžasný ledovec Mölltal nedaleko Großglockneru. Nejvýše položené sjezdovky v Korutanských Alpách. 75 km sjezdovek na ledovci ve výšce 2 200 - 3 120 m. Nová lanovka značně rozšířila lyžařské možnosti. Na závěr navštívíme čarokrásné vysokohorské lyžařské středisko Turracher Höhe. Zde najdete 40 km sjezdovek ve výšce 1.400 – 2.200 m, 15 lanovek (v zimě 2016 otevřena nová, dlouhá lanovka) a vleků. V případě velmi špatných sněhových podmínek (za poslední roky zde nenastaly) zajišťuje absolutní jistotu sněhu ledovec Mölltal.

{{clanek:skimapa-Turracher Höhe}}
{{clanek:skimapa-Mölltal}}
{{clanek:skimapa-Speireck}}Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 22.15 hod. od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556). Další nástupní místa (na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v cestovní smlouvě) jsou po trase Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jíčín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno. Podrobnější informace k nástupním místům jsou uvedeny "Důležitých informacích".

Popis stravování

Mimořádně bohatá polopenze: snídaně formou hojného bufetvečeře (opravdový kulinářský zážitek) o 4 chodech (plus salátový bufet)

Popis ubytování

POLOHA: Hotel*** Klein (případně depandance) je skvělý hotel nacházíejcí se poblíž centra krásného letoviska Seeboden, nad kouzelným jezerem Millstätter See. Ideální místo k výjezdům do okolních proslulých alpských lyžařských středisek. Vzhledem k podmínkám, které nabízí, by bylo jeho správné zatřídění ***plus.VYBAVENÍ: restaurace, recepce, menší bar, hala. Wifi (v hale), wellness - nádherná sauna a parní lázeň (vše v ceně). Hosté ubytovaní v tomto hotelu mají vstup zdarma do aquaparku Drautal Perle v nedalekém Spittalu.POKOJE: většinou dvoulůžkové, výborně vybavené pokoje (některé s možností 1-2 přistýlek) nabízejí sejf, fén, sprchu/WC, sat TV, balkón.

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 22.15 od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556) přes Olomouc a Brno do Rakousko (další nástupní místa najdete v "důležitých informacích").

2. den

Ráno příjezd na skvělé lyžařské středisko Grosseck – Speiereck nad údolím Lungau. Po předání skipasů celodenní lyžování na exklusivním lyžařském středisku. Odpoledne přejezd na ubytování a večeři do hotelu Klein.

3. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na kouzelný ledovec Mölltal, celodenní lyžování. V podvečer, při návratu z lyžování, možnost koupání v aquaparku Drautal Perle pod lanovkou na Goldeck. Příjezd do hotelu, večeře.

4. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní lyžování na pohádkovém Turracher Höhe. Odpoledne, kolem 16. hodiny odjezd přes Vídeň, Brno (zde mezi 22 – 23 hodinou), Olomouc na ostravsko.

5. den

Krátce po půlnoci příjezd do Ostravy (dle stavu silnic). Dle povětrnostních a sněhových podmínek je možná změna pořadí navštívených středisek.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.