Korutanské Alpy - hotel Klein - skipas, bazén a wellness v cen...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutany, Goldeck am Millstätter See
Název ubytování Klein
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 13 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

KATSCHBERG - GOLDECK - LEDOVEC MÖLLTAL - TURRACHER HÖHE - BAN KLEINKIRCHHEIM.
Autobusový lyžařský zájezd s ubytováním ve skvělém hotelu Klein do Korutan, jedné z největších lyžařských destinací Rakouska. Výborné lyžařské středisko a světoznámé termální lázně Bad Kleinkirchheim nabízí 105 km sjezdovek (nyní otevřena další nová lanovka). Autorem některých tratí je samotný sjezdařský král Franz Klammer. Velmi dobrým střediskem se nově stal Goldeck (700 - 2.100 m, nejdelší, 9 km dlouhá černá sjezdovka Alp). Nové lanovky zařadily Goldeck mezi špičku, navíc láká pod střediskem umístěný aquapark Drautal Perle. Úžasný ledovec Mölltal nedaleko Großglockneru. Nejvýše položené sjezdovky v Korutanských Alpách. 75 km sjezdovek na ledovci ve výšce 2.200 - 3.120 m. Nová lanovka značně rozšířila lyžařské možnosti. Následuje perfektní lyžování na Katschbergu (přes 70 km sjezdovek ve výšce 1.600 - 2.250 m). Především „dálniční“ supersjezdovka A 1 dlouhá 7 km je známá v celém Rakousku. Pro vyznavače extrémů zde najdete sjezdovku „Diretisima“ o sklonu až 100%. Na závěr navštívíme čarokrásné vysokohorské lyžařské středisko Turracher Höhe. Zde najdete 40 km sjezdovek ve výšce 1.400 – 2.200 m, 15 lanovek a vleků. V případě velmi špatných sněhových podmínek (za poslední roky zde nenastaly) zajišťuje absolutní jistotu sněhu ledovec Mölltal, na který také platí TOP skipas.

{{clanek:skimapa-Katschberg}}
{{clanek:skimapa-Bad Kleinkirchheim}}
{{clanek:skimapa-Goldeck}}
{{clanek:skimapa-Mölltal}}
{{clanek:skimapa-Turracher Höhe}}


Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 8.00 hod. od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556). Další nástupní místa (na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v cestovní smlouvě) jsou po trase Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jíčín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno. Podrobnější informace k nástupním místům jsou uvedeny "Důležitých informacích".

Popis stravování

Mimořádně bohatá polopenze: snídaně formou hojného bufetvečeře (opravdový kulinářský zážitek) o 4 chodech (plus salátový bufet)

Popis ubytování

POLOHA: Hotel*** Klein (případně depandance) je skvělý hotel nacházíejcí se poblíž centra krásného letoviska Seeboden, nad kouzelným jezerem Millstätter See. Ideální místo k výjezdům do okolních proslulých alpských lyžařských středisek. Vzhledem k podmínkám, které nabízí, by bylo jeho správné zatřídění ***plus.VYBAVENÍ: restaurace, recepce, menší bar, hala. Wifi (v hale), wellness - nádherná sauna a parní lázeň (vše v ceně). Hosté ubytovaní v tomto hotelu mají vstup zdarma do aquaparku Drautal Perle v nedalekém Spittalu.POKOJE: většinou dvoulůžkové, výborně vybavené pokoje (některé s možností 1-2 přistýlek) nabízejí sejf, fén, sprchu/WC, sat TV, balkón.

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 8.00 od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556) přes Olomouc a Brno do Rakousko (další nástupní místa najdete v "důležitých informacích"). V podvečer příjezd do hotelu Klein na ubytování a večeři.

2. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem do Bad Kleinkirchheimu na parkoviště pod hlavní lanovkou Kaiserburgbahn u termálních lázní. Po předání skipasů celodenní lyžování. V podvečer, po lyžování, návrat naším autobusem do hotelu, večeře.

3. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na nedaleký Goldeck, celodenní lyžování. V podvečer, cestou z lyžovní, možnost koupání v aquaparku Drautal Perle pod lanovkou na Goldeck. Příjezd do hotelu, večeře.

4. den

Po snídani odjezd naším autobusem na nádherný ledovec Mölltal, celodenní lyžování. V podvečer, po lyžování, návrat naším autobusem do hotelu, večeře.

5. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní lyžování v překrásném vysokohorském lyžařském středisku Katschberg. V podvečer, po lyžování, návrat naším autobusem do hotelu, večeře.

6. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní lyžování skvělém vysokohorském středisku Turracher Höhe. V zimě 2016 zde přibyla nová, dlouhá lanovka. Po lyžovní, kolem 16. hodiny, odjezd přes Vídeň, Brno (zde mezi 22 - 23 hodinou), Olomouc na ostravsko.

7. den

Velmi krátce po půlnoci příjezd do Ostravy (dle stavu silnic). Dle povětrnostních a sněhových podmínek je možná změna pořadí navštívených středisek.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.