Korutanské Alpy - hotel Laurenzhof - skipas, bazén a nápoje v c...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutany, Katschberg
Název ubytování Laurenzhof
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 8 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

LEDOVEC MÖLLTAL - KATSCHBERG
Předvánoční lyžařský zájezd za sněhem do nejvýše položených lyžařských středisek Korutanských Alp, jedné z největších lyžařských destinací Rakouska. Překrásný ledovec Mölltal, kde najdete 75 km sjezdovek na ledovci ve výšce 2.200 - 3.120 m zaručuje sníh. Perfektní Katschberg (přes 70 km sjezdovek ve výšce 1.600 - 2.250 m) nabízí skvělé lyžování v Alpách. Především „dálniční“ supersjezdovka A1 dlouhá 7 km je známá v celém Rakousku.
Ubytování v luxusním hotelu **** Laurenzhof s bazénem, wellness a základním all inclusive light.

{{clanek:skimapa-Mölltal}}
{{clanek:skimapa-Katschberg}}


Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 8.00 hod. od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556). Další nástupní místa (na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ) jsou po trase Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jíčín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno. Podrobnější informace k nástupním místům jsou uvedeny v "Důležitých informacích".

Popis stravování

Základní all inklusive light: snídaně formou bohatého bufetu (včetně koutu zdravé výživy a ovoce)občerstvení po lyžování (16.00) – zákusek, káva, buchty, polévkazákladní nealko nápoje z automatu (do 21 hodiny)večeře – menu o 4 chodech (plus salátový bufet) a jeden alkoholický nápoj (pro dospělé velké pivo, nebo ¼ l vína)

Popis ubytování

POLOHA: hotel**** Laurenzhof je krásný hotel ležící v centru Korutanských Alp (v obci Lendorf) nedaleko města Spittal. Ideální místo na výjezdy do okolních lyžařských středisek a ledovec Mölltal.VYBAVENÍ: restaurace, hala, recepce, menší krytý bazén, svět saun, aromatické lázně, wellnessPOKOJE: výborně vybavené dvoulůžkové pokoje (některé s možností 1-2 přistýlek), fén, sprchu/WC, sat TV, minibar, balkón

Program zájezdu

1. den

Odjezd v 8.00 z parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556/124) přes Olomouc a Brno do Rakouska (další nástupní místa najdete v "důležitých informacích"). V podvečer příjezd na ubytování a večeři.

2. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na ledovec Mölltal. Po rozdání skipasů celodenní lyžování. Po lyžování návrat naším autobusem zpět do hotelu. Volný program, večeře.

3. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na ledovec Mölltal, celodenní lyžování. V podvečer, po návratu z lyžování, volný program (koupání a wellness v hotelu). Večeře.

4. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na skvělý Katschberg na celodenní lyžování. Odpoledne po lyžování odjezd přes Vídeň do Brna (zde „kolem“ 22 hodiny).

5. den

Velmi krátce po půlnoci příjezd do Ostravy (dle stavu silnic). Dle povětrnostních a sněhových podmínek je možná změna pořadí navštívených středisek.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.