Korutanské Alpy - hotel Trattnig s bazénem - Top skipas v ceně...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutanská jezera, Millstättersee
Název ubytování Trattnig
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 9 880 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Lyžování v Alpách (navíc také předvánoční lyžování a vánoční lyžování) ve skvělých lyžařských střediscích Korutanských Alp spolu s ubytováním v nádherném, luxusním wellness hotelu Trattnig s bazénem. Hotel leží v letovisku Döbriach, vedle čarokrásného jezera Millstätter See. S úžasným korutanským Topskipasem můžete navštívit nepřeberné množství sjezdovek v okolí. Jižní poloha Korutan na hranicích s Itálií dává navíc předpoklad stálejšího „dolomitského“ počasí. Vzhledem k poměrné blízkosti střediska z ČR, je vhodný také pro kratší pobyty. V případě využití takového pobytu doporučujeme si „po cestě“ při návratu zalyžovat na sjezdovkách v Lungau (krásný Speiereck), případně v největším východoalpském středisku Obertauern.
Speciální superskipas Topskipass Käernten (platný pro celé Korutany na 1.104 km sjezdovek) Vám umožní dle Vašeho výběru navštívit nejzajímavější a nejlepší lyžařská střediska Korutan. Jeho obrovskou výhodou je, že v případě nižší sněhové pokrývky můžete s tímto skipasem navštívit vysokohorská střediska (i ledovec). Naopak, je-li sněhu až moc, můžete vyjet do níže položených středisek (např. na Goldeck jedete pohodlně po rovině kolem jezera).

Nejbližší středisko - Bad Kleinkirchheim
Skvělé lyžařské středisko nabízející 105 km sjezdovek. Mnohé zde projektoval slavný sjezdař Franz Klammer. Od hotelu je vzdáleno jen 12 km. Po lyžování je možno navštívit exkluzivní termální lázně. Na 4.000 metrech čtverečních se Vám otvírají římské termální lázně, které se dělí dle antické tradice do částí Romanum, Noricum a Maximum. Nabízejí odpočinek s výhledem na sjezdovky.

{{clanek:skimapa-Korutany}}

{{clanek:tabulka-strediska Zanker}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 470 km z Prahy 520 km

Popis stravování

Polopenze: snídaně formou bohatého bufetuvečeře výběr ze 3 různě zaměřených 4 chodových menu, salátový bufet plus sýrový bufet

Popis ubytování

POLOHA: Ferienhotel**** Trattnig je nádherný a velice oblíbený luxusní wellness hotel stojící na klidném místě (cca 400 m od centra) v letovisku Döbriach (pouze 12 km od Bad Klenkirchheimu, daleko není ani na Turracher Höhe a Gerlitzen). K pohádkovému jezeru Millstätter See (možnost bruslení) je to jen 10 minut procházky. Vedle hotelu je zastávka skibusu do slavného Bad Kleinkirchheimu.VYBAENÍ: hezké wellnes centrum - krytý bazén s protiproudem a vířivkou, sauna, parní lázně, relaxační místnost. Moderně vybavené fittnes, hotelová hala s recepcí, restaurace, Wi-Fi, salónek s krbem a barem, lyžárna, větší dětský koutek a parkoviště. Přesto, že hotel poskytuje vynikající služby, jsou zdejší ceny podstatně nižší, než v obdobných hotelích ležících přímo v Bad Kleinkirchheimu, Nassfeldu apod.POKOJE: pěkné dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlek) jsou vybaveny sprchou/WC, sat TV, wifi, sejfem, fénem a balkónem.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.