Korutanské Alpy: Nassfeld - apartmány Rosenstöckl, sauna v cen...

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Nassfeld Hermagor
Ubytování Rosenstöckl **** apartmány
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 1 496 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Lyžování v jižních Alpách. Nejjižnější lyžování v Rakousku nabízí Korutanské Alpy, které hraničí s oblíbenými italskými Dolomity. Největším místním střediskem je známý Nassfeld. Je zde podobně jako ve vedlejších Dolomitech většinou stálejší počasí, doplněné skvělými, dlouhými sjezdovkami. Speciální korutanský skipas - Topskipass platí na 1.000 km sjezdovek, tudíž můžete během delšího pobytu navštívit také další zajímavá střediska (Goldeck, Kötschach-Mauthen, Lienzské Dolomity aj.). Ubytování najdete v krásných apartmánech **** Rosenstöckl, vzdálených jen 10 minut jízdy od lanovek.

Nassfeld nabízí více než 110 km sjezdovek (11 km černých, 70 km středních a více cca 30 km lehkých). Je zde 13 lanovek a 17 vleků. Nejdelší sjezdovka má takřka 8 km. Prostě ideální středisko jak pro náročné lyžaře, tak pro rodiny s dětmi i začátečníky.

{{clanek:skimapa-Nassfeld}}

{{clanek:skimapa-Korutany}}
{{clanek:cenik-kipasy-nassfeld}}


Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 510 km z Prahy 560 kmz Ostravy 680 km

Popis stravování

bez stravy

Popis ubytování

POLOHA:apartmánový dům Rosenstöckl **** leží ve vesničce Grundersheim. K lanovkám v Nassfeldu to je cca 11 km (zdarma skibus), do rodinného střediska Kötschach Mauten jen 8 km. Vedle (50 m) je hostinec a apartmánový dům Forellenhof **** se saunou. V blízkém Kötschachu je menší krytý aquapark a kluziště. V širokém okolí jsou skvělé podmínky pro běh na lyžích. Zastávka skibusu.
VYBAVENÍ: lyžárna, parkoviště, WIFI, v apartmánovém domě Forellenhof **** mohou hosté z Rosenstöcklu využívat saunu.
APARTMÁNY: všechny apartmány jsou výborně vybaveny > Typ A cca 54 m ² pro maximálně 5 osob: 2 dvoulůžkové ložnice, koupelna, oddělené WC, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1 osobu s kuchyňským koutem. Balkon, satelitní TV, rádio, telefon, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, mixér , vysoušeč vlasů, sejf> TYP B cca 51 m² pro max 4 osoby: 1 dvoulůžková ložnice, sprchový kout, samostatné WC, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem. Veranda, satelitní TV, rádio, telefon, lednička, mixér , myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, vysoušeč vlasů, sejf na pokoj.> Typ B1 cca 70 m² pro max 5 osob: 1 dvoulůžková ložnice, koupelna, samostatné WC s umývadlem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby + rozkládací pohovka pro 1 osobu, kuchyň, balkon, TV se satelitním příjmem, rádio, telefon, lednička, mixér, myčka, mikrovlnná trouba , kávovar, vysoušeč vlasů, trezor.> TYP A1 cca 84 m² max 6 osob: 2 oddělené ložnice, 1 obývací pokoj s možností spaní pro další 2 osoby, 1 koupelna, 1 x sprcha/WC, další oddělené WC, kuchyňský kout s myčkou na nádobí, kávovar, satelitní TV, rádio, telefon, trezor, balkon.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.