Korutany - hotel Laurenzhof s bazénem a ALL inclusive...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Nassfeld Hermagor
Název ubytování Laurenzhof
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 8 580 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

SKIPAS, NÁPOJE A BAZÉN V CENĚ.
Lyžování v Alpách (nejlepší střediska Korutanských Alp a ledovec Mölltal) a Lienzských Dolomitech spolu s ubytováním v oblíbeném lux hotelu **** Laurenzhof s all inklusive, bazénem, wellness centrem v ceně. Výhodou je dobrá dostupnost ledovce.
UŠETŘETE: a využijte výhodný akční pobyt od neděle do čtvrtku (4x ubytování + 3 denní skipas), ve kterém obdržíte 1 nocleh s all inklusive zdarma.

Nabízíme zajímavý víkendový lyžařský pobyt od čtvrtku do neděle (3x ubytování + 3 denní superskipas Topskipass), nebo zvlášť výhodný akční pobyt od neděle do čtvrtku (4x ubytování + 3 denní skipas) za stejnou cenu (tímto získáváte luxusní nocleh s all inklusive light zdarma). V případě využití tohoto pobytu od neděle do čtvrtku (se skipasem pondělí – středa) doporučujeme si „po cestě“ při návratu ve čtvrtek zalyžovat na sjezdovkách v Lungau (krásný Speireck), případně v největším východoalpském středisku Obertauern. Eventuálně si lze v CK TURISTA přiobjednat prodloužení platnosti Topskipasu o jeden den (na čtvrtek). Samozřejmě je možno využít cenově velmi zajímavý týdenní lyžařský pobyt (neděle – neděle).

Speciální superskipas Topskipass Käernten (platný pro celé Korutany a Lienzské Dolomity na cca 1 100 km sjezdovek) Vám umožní dle Vašeho výběru navštívit nejzajímavější a nejlepší lyžařská střediska Korutan. Výhodou je, že skipas platí také na známý a nepříliš vzdálený ledovec Mölltal, což zaručuje 100% jistotu sněhu od listopadu do dubna i v případě velmi špatných sněhových podmínek (ani v posledních „horších“ zimách se však opravdu špatné sněhové podmínky v Korutanech nevyskytovaly). Naopak, je-li sněhu až příliš (k tomu v Korutanech občas dochází), je možno dojet po rovině na pěkné středisko Goldeck, případně o něco dále (opět bez stoupání) až do Lienzu.
{{clanek:skimapa-Korutany}}

Přibližné vzdálenosti větších lyžařských středisek od hotelů v okolí Lendorfu
{{clanek:tabulka Laurenzhof}}


Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 470 km z Prahy 520 km

Popis stravování

All inclusive light: snídaně formou bohatého bufetu (včetně koutu zdravé výživy a ovoce)přes poledne možný lehký oběd (polévka, pizza apod.)občerstvení po lyžování (15.00 – 16.00) – zákusek, káva, buchtycelodenně základní nealko nápoje z automatu zdarmavečeře – výběr z menu o 4 chodech (plus salátový bufet) a jeden alkoholický nápoj (velké pivo, nebo ¼ l vína)

Popis ubytování

POLOHA: Hotel**** Laurenzhof je pěkný hotel ležící v centru Korutanských Alp (v obci Lendorf) nedaleko města Spittal. Na rozdíl od hotelů v okolí jezera Millstätter See (odkud se jezdí lyžovat především na Bad Kleinkirchheim a Turracher Höhe) je umístění Laurenzhofu ideální k hvězdicovitým výjezdům na ledovec Mölltal, Ankogel, Katschberg, velmi blízký Goldeck. Jestliže je od Millstätter See na slavný Nassfeld opravdu trochu daleko (přesto jej naši zákazníci často navštěvují), z Laurenzhofu to je cca 59 km (a to již stojí za to). Navíc se zde otevírá možnost navštívit nádherné Lienzské Dolomity. Krásné, vysokohorské (až 2.300 m) středisko nad letoviskem Lienz (Zettersfeld) má 4 lanovky, několik vleků, 30 km sjezdovek a nezapomenutelné výhledy na Dolomity. Z Laurenzhofu je vzdáleno jen 60 km po úplně rovinaté hlavní silnici. Po dálnici jste za necelých 40 minut na moderním středisku Gerlitzen Alpe.VYBAVENÍ: restaurace, hala, recepce, krytý bazén, svět saun, aromatické lázně, wellness centrum. Denně vstup zdarma do aquaparku Drautal Perle v nedalekém Spittalu (pod lanovkou na Goldeck).POKOJE: výborně vybavené dvoulůžkové pokoje, některé s možností 1-2 přistýlek, fén, sprchu/WC, sat TV, minibar, balkón   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.