Korutany - hotel Laurenzhof s bazénem - skipas Goldeck a nápoj...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutany, Goldeck am Millstätter See
Název ubytování Laurenzhof
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 7 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

AKCE: GOLDECK - DĚTI SKIPAS ZDARMA
Lyžování v Korutanských Alpách má dlouholetou tradici. Krásné alpské středisko Goldeck bylo opomíjeno. Nyní spolu s ubytováním v lux hotelu **** Laurenzhof s bazénem a nápoji zdarma nabízí zajímavé rodinné lyžování. Na Goldecku přibyly 2 nové lanovky, díky nimž se Goldeck definitivně zařadil mezi dobrá střední alpská střediska. Nabízí přes 30 km sjezdovek ve výšce až 2 140 m. Jsou zde moderní sedačkové lanovky (2 úplně nové), 2 kabinové lanovky a několik vleků. Najdete zde takřka ideální rozložení sjezdovek. Cca 10 kilometrů modrých, 10 km červených i 10 km černých. Lyžařské fajnšmekry zaujme nejdelší černá sjezdovka rakouských Alp, takřka 9 kilometrů dlouhý údolní sjezd. Navíc pro rodiny nabízejí skipas pro děti do 14 let zdarma.
UŠETŘETE: a využijte výhodný akční pobyt od neděle do čtvrtku (4x ubytování + 3 denní skipas), ve kterém obdržíte 1 nocleh s all inklusive zdarma.

Za jednotnou cenu zde najdete výhodný víkendový lyžařský pobyt od čtvrtku do neděle (3x ubytování + 3 denní skipas Goldeck), nebo akční pobyt od neděle do čtvrtku (4x ubytování + 3 denní skipas Goldeck) za stejnou cenu (prakticky získáte jedno ubytování s all inclusive zdarma). V případě využití tohoto pobytu od neděle do čtvrtku (se skipasem pondělí – středa) doporučujeme si „po cestě“ při návratu ve čtvrtek zalyžovat na sjezdovkách na skvělém Katschbergu, případně v největším východoalpském středisku Obertauern. Eventuálně si lze v CK TURISTA přiobjednat prodloužení platnosti Skipasu na Goldeck o jeden den (na čtvrtek).

{{clanek:skimapa-Goldeck}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 470 km z Prahy 520 km

Popis stravování

All inklusive light: snídaně formou bohatého bufetu (včetně koutu zdravé výživy a ovoce)přes poledne možný lehký oběd (polévka, pizza apod.)občerstvení po lyžování (15.00 – 16.00) – zákusek, káva, buchtycelodenně základní nealko nápoje z automatu zdarmavečeře – výběr z menu o 4 chodech (plus salátový bufet) a jeden alkoholický nápoj (velké pivo, nebo ¼ l vína)

Popis ubytování

POLOHA: Hotel**** Laurenzhof je pěkný hotel ležící v centru Korutanských Alp (v obci Lendorf) nedaleko města Spittal, jen 8 km od lanovky na Goldeck.VYBAVENÍ: restaurace, hala, recepce, krytý bazén, svět saun, aromatické lázně, wellness centrum. Denně vstup zdarma do aquaparku Drautal Perle v nedalekém Spittalu (pod lanovkou na Goldeck).POKOJE: výborně vybavené dvoulůžkové pokoje, některé s možností 1-2 přistýlek, fén, sprchu/WC, sat TV, minibar, balkón   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.