Korutany - hotel Steindl s bazénem - Top skipas Korutany, bazé...

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutanská jezera, Millstättersee
Název ubytování Steindl
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 8 580 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Lyžování v Alpách (navíc také předvánoční lyžování) ve skvělých lyžařských střediscích Korutanských Alp spolu s ubytováním v oblíbeném hotelu *** plus Steindl s bazénem a nápoji v ceně. Lyžařská novinka nabízí zajímavý víkendový lyžařský pobyt od čtvrtku do neděle (3x ubytování + 3 denní superskipas Topskipass), nebo mimořádně výhodný akční pobyt od neděle do čtvrtku (4x ubytování + 3 denní skipas) za stejnou cenu (prakticky jedna noc s polopenzí zdarma). V případě využití tohoto pobytu od neděle do čtvrtku (se skipasem pondělí – středa) doporučujeme si „po cestě“ při návratu ve čtvrtek zalyžovat na sjezdovkách v Lungau (krásný Speiereck), případně v největším východoalpském středisku Obertauern. Eventuálně si lze v CK TURISTA přiobjednat prodloužení platnosti Topskipasu o jeden den (na čtvrtek). Samozřejmě je možno využít cenově zajímavý týdenní lyžařský pobyt (neděle – neděle).

UŠETŘETE: a využijte výhodný akční pobyt od neděle do čtvrtku (4x ubytování + 3 denní skipas), ve kterém obdržíte 1 nocleh s
polopenzí zdarma.

Speciální superskipas Topskipass Käernten (platný pro celé Korutany na 1.104 km sjezdovek) Vám umožní dle Vašeho výběru navštívit nejzajímavější a nejlepší lyžařská střediska Korutan. Výhodou je, že skipas platí také na známý ledovec Mölltal, což zaručuje 100% jistotu sněhu i v případě velmi špatných sněhových podmínek (ani v posledních „horších“ zimách se však opravdu špatné sněhové podmínky v Korutanech nevyskytovaly). Naopak, je-li sněhu až příliš (k tomu občas dochází), je možno do dojet po rovině kolem jezera na středisko Goldeck, případně o něco dále po dálnici na krásný Gerlitzen.

{{clanek:skimapa-Korutany}}

Přibližné vzdálenosti větších lyžařských středisek od hotelů v okolí Millstattu.
{{clanek:tabulka-strediska-Steindl}}


Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 470 km z Prahy 520 km

Popis stravování

Polopenze: snídaně formou bufetuvečeře menu o 3 chodech, salátový bufetzákladní nápoje (nealko, stolní víno, pivo) podávané během večeře (formou samoobslužného bufetu).pro děti během dne nealko nápoje

Popis ubytování

POLOHA: Familienhotel*** plus Steindl je pěkný rodinný hotel nad kouzelným jezerem poblíž Millstättu, který se skládá ze tří budov.VYBAVENÍ: nově postavený krásný krytý bazén (s protiproudem, masážními tryskami a perličkami), sauna0 parní lázeň. Je zde relaxační centrum, fitness, bar, restaurace, lyžárna, kulečník a recepce. V ceně ubytování v tomto hotelu je zdarma vstup do aquaparku Drautal Perle v nedalekém Spittalu/Drau (pod lanovkou na Goldeck).POKOJE: hezké dvoulůžkové pokoje (některé s možností 1-2 přistýlek) se sprchou/WC, TV, fénem, některé s balkónem.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.