Korutany - hotelEdlingerwirt, Goldeck skipas a aquapark v ceně...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutany, Goldeck am Millstätter See
Název ubytování Edlingerwirt
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 6 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Lyžování v Korutanských Alpách má dlouholetou tradici. Krásné alpské středisko Goldeck bylo opomíjeno. Nyní spolu s ubytováním v blízkém, osvědčeném hotelu *** Edlingerwirt nabízí výhodné lyžování. Na Goldecku přibyly 2 nové lanovky, díky nimž se Goldeck definitivně zařadil mezi dobrá střední alpská střediska. Nabízí přes 30 km sjezdovek ve výšce až 2 140 m. Jsou zde moderní sedačkové lanovky (2 úplně nové), 2 kabinové lanovky a několik vleků. Najdete zde takřka ideální rozložení sjezdovek. Cca 10 kilometrů modrých, 10 km červených i 10 km černých. Lyžařské fajnšmekry zaujme nejdelší černá sjezdovka rakouských Alp, takřka 9 kilometrů dlouhý údolní sjezd. Navíc pro rodiny nabízejí skipas pro děti do 14 let zdarma.
UŠETŘETE: a využijte výhodný akční pobyt od neděle do čtvrtku (4x ubytování + 3 denní skipas), ve kterém obdržíte 1 nocleh s
polopenzí zdarma.

Za jednotnou cenu zde najdete výhodný víkendový lyžařský pobyt od čtvrtku do neděle (3x ubytování + 3 denní skipas Goldeck), nebo akční pobyt od neděle do čtvrtku (4x ubytování + 3 denní skipas Goldeck) za stejnou cenu (prakticky získáte jedno ubytování s polopenzí zdarma). V případě využití tohoto pobytu od neděle do čtvrtku (se skipasem pondělí – středa) doporučujeme si „po cestě“ při návratu ve čtvrtek zalyžovat na sjezdovkách na skvělém Katschbergu, případně v největším východoalpském středisku Obertauern. Eventuálně si lze v CK TURISTA přiobjednat prodloužení platnosti Skipasu na Goldeck o jeden den (na čtvrtek).

{{clanek:skimapa-Goldeck}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 347 kmz Prahy 520 km z Ostravy 640 km

Popis stravování

Polopenze:snídaně bufetovávečeře menu o 3 chodech1 nealkoholický nápoj k večeři

Popis ubytování

POLOHA: Hotel/gasthof*** Edlingerwirt je oblíbený rodinný hotel s 75letou tradicí je výborným východiskem pro lyžování v Korutanských Alpách. Nachází se ve městě Spittal, nad kterým se vypíná moderní lyžařské středisko Goldeck. Lanovka na Goldeck je vzdálena jen 5 minut jízdy. Romantikům doporučujeme návštěvu menšího historického centra Spittalu (vedle krásného zámku Porcia). V ceně lyžařského pobytu je denně vstup zdarma do aquaparku Drautal Perle ve Spittalu (pod lanovkou na Goldeck, cca 5 minut jízdy).VYBEVENÍ: dobrá restaurace, sauna (pro hosty od 17 do 20 hodin zdarma), parkoviště, lyžárnu a wifi.POKOJE: hezké rekonstruované dvoulůžkové pokoje (některé s možností 1-2 přistýlek) se sprchou/WC, fénem, sat – TV, minibarem, sejfem.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.