Last minute: Korutanské Alpy - hotel Laerchenhof, Top skipa...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutanská jezera, Millstättersee
Název ubytování Laerchenhof
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 6 680 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Lyžařský zájezd do hotelu Lärchenhof nedaleko skvělého lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim (105 km sjezdovek !) patří mezi nejoblíbenější. Znamenitě situovaný hotel umožňuje s TOP skipasem lyžování v mnoha skvělých střediscích Korutanských Alp. Lyžování ve skvělých střediscích Korutanských Alp spolu s dobrým ubytováním v Döbriachu nedaleko kouzelného jezera Millstätter See. Výborný poměr nízká cena/velký lyžařský výkon. Speciální superskipas Topskipass Gold (platný pro celé Korutany, na cca 1.000 km sjezdovek) Vám umožní dle Vašeho výběru navštívit nejzajímavější a nejlepší střediska Korutan. Doslova co by kamenem dohodil (12 minut jízdy) je Bad Kleinkirchheim, o něco dále modernizovaný Gerlitzen Alpe, pěkný Goldeck, a kouzelné středisko Turracher Höhe (ideální pro návštěvu při návratu do ČR, leží na silnici nabízející nejkratší spojení). Skvělá lyžařská dovolená, ale také cenové velice výhodné romantické Vánoce a krásný Silvestr v Alpách (s ohňostrojem).

NOVINKY: v roce 2014 přibyla nová lanovka v Bad Kleinkirchheimu, od zimy 2015 nová lanovka na Gerlitzenu a od 2016 nová lanovka na nádherném středisku Turacher Höhe.

Nejbližší středisko - Bad Kleinkirchheim
Skvělé lyžařské středisko nabízející 105 km sjezdovek. Mnohé zde projektoval slavný sjezdař Franz Klammer. Od hotelu je vzdáleno jen 12 km. Po lyžování je možno navštívit exkluzivní termální lázně. Na 4.000 metrech čtverečních se Vám otvírají římské termální lázně, které se dělí dle antické tradice do částí Romanum, Noricum a Maximum. Nabízejí odpočinek s výhledem na sjezdovky.

{{clanek:skimapa-Korutany}}
{{clanek:Tabulka-strediska Laerchenhof}}Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 470 km z Prahy 520 kmz Ostravy 640 km

Popis stravování

Polopenze: snídaně formou bufetuvečeře menu o 3 chodechVánoce: slavnostní štědrovečerní večeře // Silvestr: slavnostní silvestrovské galamenu s šampaňským

Popis ubytování

POLOHA: Pension/Hotel*** Laerchenhof je oblíbený menší, útulný, rodinný hotel v pěkném rekreačním středisku Dobriach, jen 12 km od střediska Bad Kleinkirchheimu. Vzdálenost ke sjezdovkám - viz. tabulka v popisu pobytu.VYBAVENÍ: restaurace, lyžárna, zahrada, bar a menší parkoviště, Wi-fi ve společných prostorách. POKOJE: Dvoulůžkové pokoje (některé s možností 1-2 přistýlek) jsou vybaveny sprchou/WC, TV, většina má balkón.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.