Last Minute lyžování v Korutanech - hotel Zanker s ALL inclusiv...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutany, Katschberg
Název ubytování Zanker
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 8 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Luxusní lyžování se znamenitými alko i nealko nápoji v rámci all inclusive v nejlepších lyžařských střediscích Korutanských Alp. Skvělé ubytování v krásném hotelu**** Zanker na břehu kouzelného jezera Millstätter See. V ceně all inclusive stravování, značkové místní i zahraniční nápoje (alko i nealko), káva, občerstvení po lyžování, využití bazénu a další služby. Speciální superskipas Topskipass Käernten (platný pro celé Korutany na cca 1.000 km sjezdovek) Vám umožní dle Vašeho výběru navštívit nejen nejbližší Bad Kleinkirchheim, ale také další skvělá lyžařská střediska Korutan. Hotel vypravuje lyžařský minibus do Bad Kleinkirchheimu. Úžasná lyžařská dovolená v Alpách.

Rozhodně doporučujeme navštívit stále modernizované (nová lanovka), pohádkové středisko Turracher Höhe, za návštěvu stojí také poměrně nedaleký Gerlitzen a trochu (zbytečně) opomíjený Goldeck. Milovníky dlouhých sjezdů nadchne Katschberg (především „dálniční“ supersjezdovka A 1 dlouhá 7 km je známá v celém Rakousku).

ALL INCLUSIVE POBYT ZAHRNUJE:
Ubytování v dokonale vybavených pokojíchSnídaně formou bohatého bufetuVečeře: výběr z několika menu o 4 chodech, salátový bufet, vegetariánské menu1x týdně galavečeře, místní speciality1x týdně taneční večer v baruNápoje od 8 do 23.30: široký výběr nealkoholických nápojů, pivo, vínoOd 16 do 23.30: kvalitní alkoholické nápoje, koktejly, longdrinks, šampanskéApres Ski mezi 16 – 17 hodinou: káva, koláč, lehké občerstvení z bufetuKrytý bazén, sauna, pára, relaxační centrumSuperskipas Topskipass (pro celé Korutany)NOVÉ – zdarma hotelový minibus (Skishuttle) na Bad Kleinirchheim: několikrát denně (po dohodě na recepci)
Nejbližší středisko Bad Kleinkirchheim:
Sjezdovky (106 km sjezdovek) zde projektoval slavný sjezdař Franz Klammer. Po lyžování možnost návštěvy exkluzivních termálních lázní. Na 4000 metrech čtverečních se Vám otvírají římské termální lázně, které se dělí dle antické tradice do částí Romanum, Noricum a Maximum. Nabízejí odpočinek s výhledem na sjezdovky.

Jen o pár kilometrů dále se nachází další zajímavé středisko – Gerlitzen Alpe. V posledních létech bylo skutečně hodně modernizováno, přibyly nové, supermoderní lanovky.

{{clanek:skimapa-Korutany}}

Přibližné vzdálenosti větších lyžařských středisek od hotelů v okolí Döbriachu.
{{clanek:tabulka-strediska Zanker}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 470 km z Prahy 520 kmz Ostravy 640 m

Popis stravování

All inclusive: Snídaně formou bohatého bufetuVečeře: výběr s několika menu o 4 chodech, salátový bufet, vegetariánské menu1x týdně galavečeře, místní speciality1x týdně taneční večer v baruNápoje od 8 do 23.30: široký výběr nealkoholických nápojů, pivo, vínoOd 16 do 23.30: kvalitní alkoholické nápoje, koktejly, longdrinks, šampanskéApres Ski mezi 16 – 17 hodinou: káva, koláč, lehké občerstvení z bufetu

Popis ubytování

POLOHA: hotel**** Zanker je luxusní, romantický wellness hotel v rekreačním středisku Döbriach jen 80 m od břehu jezera Millstätter See. Je vzdálen pouhých 12 km od Bad Kleinkirchheimu, velkého korutanského lyžařského střediska a zároveň exkluzivních termálních lázní. Ideální hotel pro luxusní lyžařské pobyty, ale také Silvestr v Alpách. A především v zimě ojedinělé služby all inclusive, které si hosté mohou po náročném lyžování plně „vychutnat“.VYBAVENÍ: krytý bazén, sauna, solárium, parní lázně, wellness, masáže, bar, restaurace, místnost pro hraní dětí, parkoviště POKOJE: velmi dobře vybavené dvoulůžkové pokoje (některé s možností 1-2 přistýlek) - sprcha/WC, sat-TV, sejf, fén, balkon.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Rakouský Katschberg je ideální pro rodiny. I tak se tu dá ale divoce zalyžovat O korutanském Katschbergu odborníci žertují, že to je lyžařské středisko s největší koncentrací dětských kočárků v Rakousku. Pravda, zdejší areál je určený hlavně rodičům s dětmi. Kdo si ale myslí, že si tady kvůli tomu pořádně nezalyžuje, ten se plete.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.