Last Minute: Nassfeld - hotel Sonnenalpe na sjezdovce s wellnes...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Nassfeld Hermagor
Název ubytování Sonnenalpe
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 9 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Fantastické lyžování v Alpách přímo na rakousko – italské hranici. Výborné ubytování přímo vedle lanovek v luxusním hotelu**** Sonnenalpe s bazénem, který leží doslova uprostřed sjezdovek ve výšce 1 500m. V Nassfeldu najdete přes 110 km excelentních sjezdovek, 15 lanovek, 16 vleků a to vše ve výšce 1 000 – 2 020 m. Najdete zde 30 km krásných modrých sjezdovek pro začátečníky, 70 km standardních červených tratí pro všechny a k tomu 11 km černých pro experty. Ideální alpské lyžařské středisko nabízející skvělou dovolenou v Alpách.

{{clanek:skimapa-Nassfeld}}
{{clanek:cenik-kipasy-nassfeld}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 520 kmz Prahy 590 km z Ostravy 690 km

Popis stravování

plná penze snídaně formou bufetulehký obědvečeře výběr z menu plus salátový bufet, pro děti dětský bufet

Popis ubytování

POLOHA: nádherný wellness hotel**** sonnenalpe v alpském stylu leží přímo ve vysokohorském lyžařském středisku Nassfeld, ve výšce 1.500m pod čarokrásnými štíty Jižních vápencových Alp. Přímo od hotelu vede lanovka do výšky 2.000m, další lanovky a sjezdovky jsou poblíž.VYBAVENÍ:
v hotelu najdete restauraci, bar, terasu, recepci a parkoviště. Součástí hotelu je úžasné wellness centrum s finskou saunou, bio saunou, parní lázní, panoramatickou saunou, vířivkou. V hotelu je krytý bazén spojený s venkovním bazénem, 15 m skluzavka, fitness, parkoviště. POKOJE:> jednolůžkový pokoj Comfort: 16m², TV, trezor, lednička, sprchový kout, fén, WC> dvoulůžkový pokoj Comfortel (bez možností přistýlky): 24m², manželská postel, satelitní TV, trezor, lednička, sprchový kout, fén, WC > dvoulůžkový pokoj Superior: 31m², je vybaven manželskou postelí (možnost jedné dětské přistýlky), menším posezením s rozkládací pohovkou, jižní balkonem, TV, trezorem, lednicí, sprchovým koutem, WC> pokoj DeLuxe: 33m², manželská postel (možnost jedné dětské přistýlky), pohodlné posezení s rozkládací pohovkou nebo válendou, balkon, TV, trezor, lednička, koupelna, fén, WC > rodinný pokoj Juniorsuite: až 40m², rodinné apartmá se dvěmi místnostmi pro 2 dospělé a až 3 děti (dětské postele do 180 cm), manželská postel, pohodlné posezení, balkon, TV, trezor, lednička, koupelna, fén, WCZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.