Last:alpy - ledovec Mölltal Nassfeld, Laurenzhof, bazén a ski...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Nassfeld Hermagor
Název ubytování Korutanské Alpy a ledovec Mölltal - Laurenzhof
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 8 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

LEDOVEC MÖLLTAL - NASSFELD - KATSCHBERG
Předvánoční lyžařský zájezd za sněhem do nejlepších a nejvýše položených lyžařských středisek Korutanských Alp, jedné z největších lyžařských destinací Rakouska. Překrásný ledovec Mölltal, kde najdete 55 km sjezdovek (6 lehkých, 7 středních a 4 těžké) na ledovci ve výšce 2.100 - 3.120 m zaručuje sníh. Dále navštívíme zřejmě nejlepší korutanské lyžařské středisko Nassfeld, kde najdete přes 110 km excelentních sjezdovek, 14 lanovek, 16 vleků, to vše ve výšce 1.000 – 2.020 m. Následuje perfektní Katschberg nabízející přes 70 km sjezdovek ve výšce 1.600 - 2.250 m. Především „dálniční“ supersjezdovka A 1 dlouhá 7 km je známá v celém Rakousku. Jistotu sněhu zajišťuje ledovec Mölltal, pokud by v Nassfeldu byly velmi špatné sněhové podmínky je možno jako alternaci zvolit ledovec. Ubytování v lux hotelu **** Laurenzhof s bazénem, wellness a rozšířenou polopenzí o nápoje.
AKCE: start sezóny
{{clanek:skimapa-Mölltal}}
{{clanek:skimapa-Nassfeld}}
{{clanek:skimapa-Katschberg}}

{{clanek:bus-nastupni-mista}}

Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 7.30 hod. od železničního nádraží Ostrava-Vítkovice.Další nástupní místa, na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ, jsou po trase: Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno, Mikulov. Časy a přesná místa odjezdu jsou k dispozici na webu, odkaz na něj v popisu tohoto zájezdu. Přeprava převážně po dálnici s krátkými přestávkami přes Olomouc a Brno do Rakouska. V průběhu cesty jsou plánovány pravidelné přestávky po 3 - 4 hodinách nepřetržité jízdy na čerpacích/rest stanicích, na cca 10-15 minut. Přesnější informace k nim jsou sděleny v průběhu cesty dle dopravní situace. Možnost zakoupení místenky

Popis stravování

Polopenze s nápojisnídaně formou bohatého bufetu (včetně koutu zdravé výživy a ovoce)základní nealko nápoje z automatu (12.00 - 21.00)večeře – menu o 4 chodech (výběr ze 2 jídel, plus salátový bufet) a jeden alkoholický nápoj (pro dospělé 1/3 piva nebo 1/8 vína)

Popis ubytování

POLOHA: hotel**** Laurenzhof: krásný hotel ležící v centru Korutanských Alp v obci Lendorf, nedaleko města Spittal. Oproti jinak skvělým hotelům u jezera Millstättersee je z Lendorfu mnohem lépe dostupný právě Mölltal a blíže to je také na Nassfeld. VYBAVENÍ: restaurace, hala, bar, recepce, menší krytý bazén, svět saun, aromatické lázně, wellnessPOKOJE: výborně vybavené pokoje, fén, sprchu/WC, sat TV, minibar, balkón> Dvoulůžkové pokoje: některé s 1 – 2 přistýlkami > Jednolůžkový pokoj: menší než dvoulůžkové pokoje, většina bez balkonu, k dispozici jen jeden pokoj na zájezd

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 7.30 hod. z parkoviště vedle nádraží ČD Ostrava – Vítkovice přes Olomouc a Brno do Rakouska (zastávky na nástupních místech uvedených ve SoZ / časy odjezdů z jednotlivých nástupních míst - zastávek jsou uvedeny v "Důležitých informacích"). V podvečer příjezd na ubytování a večeři.

2. den

Ráno po snídani odjezd na ledovec Mölltal. Po vyzvednutí skipasů celodenní ledovcové lyžování. V podvečer návrat do hotelu na koupání, wellness, večeři.

3. den

Po snídani odjezd na celodenní lyžování v excelentním Nassfeldu (v případě velmi špatných sněhových podmínek na Nassfeldu možno zopakovat Mölltal). Po lyžování návrat do hotelu, wellnes, koupání, večere.

4. den

Po snídani odjezd na celodenní lyžování na skvělém Katschbergu. V pozdní odpoledne odjezd přes Vídeň do Brna (zde „kolem 22. hodiny“ ) a Olomouce (dle stavu silnic těsně před půlnocí).

5. den

Krátce po půlnoci příjezd do Ostravy (dle počasí).   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.