Ledovec Mölltal a Lienzské Dolomity - hotel Pacher - skipas v c...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Tyrolsko, Lienzer Dolomiten
Název ubytování Pacher
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 7 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Výhodné vysokohorské lyžování v Alpách s ubytováním ve známém alpském centru Obervellach, nad kterým se vypíná úžasný ledovec Mölltal. Díky další nové lanovce otevřené na podzim 2011 nabízí nyní Mölltal 75 km sjezdovek ve výšce 2 200 - 3 120 m a řadí se tak k „větším“ rakouským ledovcům. Nedaleko Obervellachu je další krásné vysokohorské středisko Ankogel (33 km sjezdovek ve výšce 1.200 – 2.650 m). Tato obě „domácí“ lyžařská střediska jsou vzdálena cca 14 km (navíc je zde skibusové spojení). Speciální super skipas SKI HIT (velmi výhodný pro juniory) nadto platí na nedaleké, kouzelné Lienzské Dolomity. Nejbližší (cca 44 km, 40 minut autem) je vysokohorské středisko (výška až 2.300 m) nad letoviskem Lienz – Zettersfeld. Má 4 lanovky, několik vleků, 30 km sjezdovek a nádherný výhled na protější Dolomity. O něco dále (cca hodina a pár minut jízdy) je jedno z nejkrásnějších středisek Alp Grossglockner Resort Kals-Matrei, které nabízí cca 50 km sjezdovek (nejvyšší stanice 2.621 m, výhledy na nejvyšší štít Rakouska), 8 lanovek a několik vleků. Stejně tak je vzdálen moderní Sillian na hranicích s Itálii, kde najdete cca 30 km sjezdovek ve výšce až 2 400 m, 5 lanovek a 2 vleky. K tomu opět nezapomenutelný výhled na Dolomity. SKI HIT OBERVELLACH - výhodné pro juniory (platí jen „dětskou“ cenu !).
Důležité! Ledovec Mölltal se nyní zařadil k nejznámějším lyžařským ledovcům Rakouska. Na rozdíl od ledovců Hintertux, Stubai a Sölden se však nachází (a celá tato „jihoalpská“ oblast) daleko od Bavorska. A to je velice důležité pro zájemce o pohodové lyžování. Ve zmíněných velkých střediscích již bývá občas opravdu hodně plno. V Mölltalu a okolí je nyní „většinou“ přece jen klidněji. Výhodný lyžařský paušál platí také pro kouzelný vánoční a silvestrovský pobyt. Krásné, byť malé vánoční trhy najdete přímo v Obervellachu, doslova pohádkové jsou v Lienzu.
{{clanek:skimapa-Mölltal}}
{{clanek:skimapa-Ankogel}}
{{clanek:skimapa-Lienzské Dolomity-Sillian}}
{{clanek:skimapa-Grossglockner: Matrei-Kals}}
{{clanek:skimapa-zettersfeld}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 530 km z Prahy 490 km

Popis stravování

polopenze snídaně formou bufetuvečeře o 3 chodech (výběr menu)

Popis ubytování

POLOHA: hotel *** Pacher je oblíbený hotel přímo v centru Obervellachu s náměstím, obchody, skibus, infocentrem.VYBAVENÍ: restaurace, bar, společenská místnost, wellness centrum (sauna, parní lázeň, infrakabina, relaxační místnost), lyžárna, wifi. PKOJE: stylové, prostorné dvoulůžkové pokoje (některé s 1 – 2 přistýlkami) se sprchou a WC, fénem, sejfem, sat –TV, některé s balkónem.V případě obsazené kapacity tohoto hotelu nabízíme obdobné hotely v Obervellachu případně v blízkých okolních střediscích, např. hotel*** Bodner vedle Obervellachu aj.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.