Ledovec Mölltal - Alpenhotel Badmeister cca 500 m od lanovky -

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutany, Mölltalský ledovec - Flattach
Ubytování Alpenhotel Badmeister
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 9 760 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Cena obsahuje:
3x ubytování s polopenzí
3denní skipas Ski Hit (platný pro Mölltaler Gletscher, Ankogel, Matrei/Kals, St. Jakob, Lienz, Hochpustertal/Sillian, Kartitsch, Obertilliach)
vstup do hotelové wellness zóny (sauna, parní lázeň, relax zóna)
Cena neobsahuje:
placeno na místě: pobytová taxa (cca 2 euro/os. nar. 1998 a dříve/noc).
Poznámka:
Dětské ceny na vyžádání - při vyžádání nutno uvést datum narození dítěte. V ceníku uvedena cena pro dospělou osobu.

Popis ubytování

PopisLyžování na ledovci Mölltal 2016 - Alpenhotel Badmeister 3* cca 500 m od lanovky Gletscher Express - SKIPAS v ceně, skibus u hotelu, wellness zóna v ceně

Na svazích nejvyššího rakouského pohoří Vysoké Taury se rozkládá oblíbená lyžařská oblast, která je tvořena 12 lyžařskými areály mezi nejvyšší horou Rakouska Grossglocknerem (3798 m n.m.) a rakouskými Dolomity. Mölltal Gletscher (Mölltalský ledovec) je nejvyšším střediskem Korutan a mimo jiné se může pochlubit nejdelší korutanskou sjezdovkou dlouhou 6 km. Nabízí celoroční lyžování a dostanete se do něj podzemní drahou Mölltaler Gletscher Express. V sousedství tohoto střediska se nachází Ankogel, nabízející překrásný souvislý sjezd z 2630 m n.m. do údolí s převýšením 1630 m.

Hodnocení: krásné lyžování, většinou slunečné počasí, velice příznivé ceny permanentek, k lanovkám však obvykle nutno dojíždět.

Vzdálenost z Prahy cca 550 km, z Brna cca 565 kmUbytováníAlpenhotel Badmeister pouze cca 500 m od lanovky. Popis ubytování: recepce, restaurace. Pokoje s příslušenstvím. Wi-Fi ve veřejných prostorech. Parkování u hotelu.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.