Ledovec Stubai a Stubaiské Alpy - Naviserhof - skipas v ceně...

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Tyrolsko, Stubaital
Název ubytování Naviserhof**
Typ ubytování Gasthof
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 12 880 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Skvělé vysokohorské lyžování ve Stubaiských Alpách. Oblíbeném, romantické alpském lyžařské středisko Steinach - Bergeralm leží nedaleko místa ubytování a nabízí 30 km sjezdovek ve výšce 1.050 – 2.250 m. Nádherný sjezd z vrcholu je dlouhý 8 km. Na odpolední „povyražení“ zde je populární sáňkařská dráha. Dále lyžování na ledovci Stuabai, jednom z nejkrásnějších ledovců Rakouska (24 lanovek a vleků, 80 km sjezdovek všech druhů obtížnosti v nadmořské výšce 1.750 - 3.215 m). Vyhlášená lyžařská houpačka, 10 km dlouhá sjezdovka Wilde Grubn ! Velké množství moderních sedačkových lanovek. Za poslední roky otevřeny 2 nové lanovky a nová sjezdovka. Zájezd skýtá ideální kombinaci lyžování pro všechny kategorie lyžařů.

{{clanek:skimapa-Stubai}}
{{clanek:skimapa-Bergeralm}}

Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 7.00 hod. od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556). Další nástupní místa (na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ) jsou po trase Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jíčín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno. Podrobnější informace k nástupním místům jsou uvedeny v "Důležitých informacích".

Popis stravování

Polopenze - výborná místní rakouská strava snídaně formou bufetu večeře o 3 chodech, výběr z menu

Popis ubytování

POLOHA: gasthof** Naviserhof je léty osvědčený gasthof nedaleko rázovitého městečka Matrei am Brenner.VYBAENÍ: větší oddělená jídelna pro skupiny a menší "vesnický bar", lyžárna POKOJE: >dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, se sociálním zařízení sprcha/WC.>dvoulůžkové pokoje s 1 -2 přistýlkami se sociální zařízení sprcha/WC, přistýlky jsou doporučené spíše pro děti, omezené množství těchto pokojů.

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 7.00 od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556) přes Olomouc a Brno do Rakousko (další nástupní místa najdete v "důležitých informacích").Večer příjezd na ubytování a večeři do Naviserhofu.

2. den

Ráno po snídani krátký přejezd naším autobusem na protější alpské lyžařské středisko Bergeralm. Celodenní lyžování (možnost svezení na jedné z nejdelších sáňkařských drah v Alpách). V podvečer, po lyžování, návrat naším autobusem zpět do pensionu, večeře.

3. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní lyžování na Steinachu – Bergeralmu. V podvečer, po lyžování, návrat naším autobusem do pensionu, večeře.

4. den

Dopoledne odjezd naším autobusem na ledovec Stubai. Zastávka (cca 10 – 11.15.) v letovisku Neustift (prohlídka, doplnění zásob, předání skipasů speciálních zvýhodněných skipasů (platné na 2 ½ dne) a odjezd na ledovec. Příjezd v cca 11.45, od 12 hodin lyžování do 16.45. V 17 hodin odjezd naším autobusem do pensionu, večeře..

5. den

Ráno po snídani (cca v 8.10) výjezd naším autobusem na ledovec Stubai a celodenní lyžování. V podvečer, po lyžování, návrat naším autobusem zpět do pensionu, večeře.

6. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní lyžování na ledovci Stubai. V podvečer, po lyžování, odjezd přes Vídeň, Brno (zde kolem půlnoci), Olomouc na ostravsko.

7. den

V brzkých ranních hodinách příjezd do Ostravy (dle stavu silnic). Dle povětrnostních a sněhových podmínek je možná změna pořadí navštívených středisek.Tip z okolí
Na největším rakouském ledovci Stubai je sezóna v plném proudu Na Stubaiském ledovci mají sníh pro všechny milovníky zimních sportů od října do června. Největší ledovcová lyžařská oblast v Rakousku se letos otevřela už 13. října, o týden později slavnostně zahájili sezónu i ve snowparku.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.