Ledovec Stubai - hotel Alphotel, skipas v ceně / č.2383

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Tyrolsko, Stubaital
Ubytování Alphotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 7 380 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Stubaiské Alpy a ledovec Stubai – jistota sněhu a skvělé vysokohorského lyžování v Alpách. Jeden z největších a nejkrásnějších ledovců Rakouska. Je zde 26 lanovek a vleků (2 nové lanovky otevřeny v roce 2012), 110 km sjezdovek všech druhů obtížnosti v nadmořské výšce 1.750 - 3.215 m). Vyhlášená lyžařská houpačka, úžasná 10 km dlouhá sjezdovka Wilde Grubn. Velké množství nových, moderních sedačkových lanovek. Ideální lyžování pro všechny kategorie lyžařů. Pro kratší pobyty je výhodou speciální skipas nabízející prvý den lyžování od 12 do 17 hodin zdarma. Jsou zde výborné sněhové podmínky od října do června. Pro ubytování lze využít hotely v některém středisku (např. Neustift vzdálený 15 km od ledovce). Avšak zdejší cenová hladina je hodně vysoká. Existuje tady však vynikající nabídka luxusního ubytování ve wellness hotelech v Innsbrucku, asi nejslavnějším „lyžařském městě“ světa. Zde byli ubytování účastníci dvou zimních olympiád a několika mistrovství světa. Je to nejlepší (a cenově velmi výhodná) varianta ubytování pro lyžaře, kteří chtějí pohodlně navštívit 38 km vzdálený ledovec Stubai a navíc si za dobrou cenu užívat luxusu čtyřhvězdičkových wellness hotelů a večer využít možnosti nepřeberné zábavy a možností, které skýtá Innsbruck.

V Innsbrucku je pro Vás připraveno několik osvědčených hotelů****. Populární Alphotel**** vedle obchodního centra, krásný Alpin Park**** s větším wellness centrem a v historickém jádru ležící superluxusní wellness hotel Grauer Bär**** s vyhlídkovým bazénem, wellness, fitness aj. Od hotelů směřují v lyžařské sezóně skibusy na ledovec Stubai.

Skipas ledovec Stubai: 2+1/2 a 3+1/2 denní. Prvý den platí tyto skipasy od 12.00 do konce provozu lanovek. Tento „prodloužený“ půlden lyžování (prakticky 5 hodin plnohodnotného lyžování) je na základě tohoto speciálního skipasu zdarma (a tím zvýhodňuje cenu celého pobytu). Standardní program je nejprve večer ubytování a druhý den po snídani (i pozdní) výjezd na ledovec (s možnou kratší zastávkou v Innsbrucku apod.) a zde lyžování od 12.00. Skipas (voucher na skipas) se vyzvedává na hotelu.

{{clanek:skimapa-Stubai}}


Popis dopravy:
bez dopravyVzdálenost z Brna 580 km, z Prahy 430 km.

Popis stravování

Polopenze snídaně formou bufetu večeře výběr z menu (plus salátový bufet)

Popis ubytování

POLOHA: hotel **** Alphotel leží ve východní části Innsbrucku, poblíž obchodního střediska a výjezdu na dálnici. Nejbližší lyžařská střediska Stubaiských Alp jsou vzdálena cca 20 - 30 minut jízdy. Zastávka skibusu. VYBAVENÍ: restaurace, kavárna, bar, nová panoramatická sauna parní lázeň, terasa, lyžárna, parkoviště.POKOJE: dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) se sociálním zařízením, minibar, fén, sejf, Sat – TV, WifiTip z okolí
Na největším rakouském ledovci Stubai je sezóna v plném proudu Na Stubaiském ledovci mají sníh pro všechny milovníky zimních sportů od října do června. Největší ledovcová lyžařská oblast v Rakousku se letos otevřela už 13. října, o týden později slavnostně zahájili sezónu i ve snowparku.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.