Ledovec Stubai - hotellux Grauer Bär s bazénem a skipas v cen...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Tyrolsko, Stubaital
Název ubytování Grauer Bär
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 8 380 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Stubaiské Alpy a ledovec Stubai – jistota sněhu a skvělé vysokohorského lyžování v Alpách. Jeden z největších a nejkrásnějších ledovců Rakouska. Je zde 26 lanovek a vleků (2 nové lanovky otevřeny v roce 2012), 110 km sjezdovek všech druhů obtížnosti v nadmořské výšce 1.750 - 3.215 m). Vyhlášená lyžařská houpačka, úžasná 10 km dlouhá sjezdovka Wilde Grubn. Velké množství nových, moderních sedačkových lanovek. Ideální lyžování pro všechny kategorie lyžařů. Pro kratší pobyty je výhodou speciální skipas nabízející prvý den lyžování od 12 do 17 hodin zdarma. Jsou zde výborné sněhové podmínky od října do června. Pro ubytování lze využít hotely v některém středisku (např. Neustift vzdálený 15 km od ledovce). Avšak zdejší cenová hladina je hodně vysoká. Existuje tady však vynikající nabídka luxusního ubytování ve wellness hotelech v Innsbrucku, asi nejslavnějším „lyžařském městě“ světa. Zde byli ubytování účastníci dvou zimních olympiád a několika mistrovství světa. Je to nejlepší (a cenově velmi výhodná) varianta ubytování pro lyžaře, kteří chtějí pohodlně navštívit 38 km vzdálený ledovec Stubai a navíc si za dobrou cenu užívat luxusu čtyřhvězdičkových wellness hotelů a večer využít možnosti nepřeberné zábavy a možností, které skýtá Innsbruck.

V Innsbrucku je pro Vás připraveno několik osvědčených hotelů****. Populární Alphotel**** s novou panoramatickou saunou vedle obchodního centra, krásný Alpin Park**** s větším wellness centrem a v historickém jádru ležící superluxusní wellness hotel Grauer Bär**** s vyhlídkovým bazénem, wellness, fitness aj. Od hotelů směřují v lyžařské sezóně skibusy na ledovec Stubai.

PLATNOST SKIPASU:
Skipas ledovec Stubai: 2+1/2 a 3+1/2 denní. Prvý den platí tyto skipasy od 12.00 do konce provozu lanovek. Tento „prodloužený“ půlden lyžování (prakticky 5 hodin plnohodnotného lyžování) je na základě tohoto speciálního skipasu zdarma (a tím zvýhodňuje cenu celého pobytu). Standardní program nabízeného pobytu je: první den večer po příjezdu ubytování a druhý den po snídani (i pozdní) výjezd na ledovec (s možnou kratší zastávkou v Innsbrucku apod.) a zde lyžování od 12.00. Alternativní nabídka programu: zákazník si dopoledne (v den příjezdu, nejlépe kolem 11 hodiny) vyzvedne ve svém hotelu voucher na skipas a s ním dojede před polednem na ledovec. Zde se obvykle kolem 11.45 začíná na pokladnách vydávat oproti voucheru tento speciální 2 ½ (3 ½) skipas. S trochou štěstí již někteří lyžaři sedí ve 12 hodin v lanovce. K večeru po lyžování jede zákazník zpět do hotelu, kde následuje ubytování a večeře. Tato alternativa je nestandardní a musíme ji předem dohodnout s hotelem, proto musí být uvedena písemně ve Smlouvě o zájezdu.
Voucher na skipas se vždy vyzvedává na hotelu.

{{clanek:skimapa-Stubai}}


Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 580 km z Prahy 430 kmz Ostravy 750 km

Popis stravování

Polopenze snídaně formou bohatého bufetuvečeře výběr z menu (plus salátový a dezertový bufet)

Popis ubytování

POLOHA: hotel**** lux Grauer Bär je luxusní wellness hotel ležící v historickém centru Innsbrucku, na hranici kouzelného Starého Města. Poblíž najdete historické skvosty Innsbrucku. Jen 200 m je vzdálena nástupní stanice lanovky Innsbruck – sever. Jedno z nejluxusnějších, ale také nejromantičtějších ubytování v olympijském Innsbrucku. Samozřejmě se skvělou lyžovačkou v okolních alpských střediscích. Nejbližší střediska Stubaiských Alp jsou vzdálena cca 20 - 30 minut jízdy. Od hotelu vyjíždí bezplatný skibus (dle jízdního řádu).VYBAVENÍ: restaurace, bar, zimní zahrada, wellnes centrum (panoramatický krytý bazén v 5. patře, vířivka, sauna, parní lázně, fitness), lyžárna, kryté garáže (za poplatek). POKOJE: dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) luxusně vybavené se sociálním zařízením, minibar, fén, sejf, Sat – TV, WifiTipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Na největším rakouském ledovci Stubai je sezóna v plném proudu Na Stubaiském ledovci mají sníh pro všechny milovníky zimních sportů od října do června. Největší ledovcová lyžařská oblast v Rakousku se letos otevřela už 13. října, o týden později slavnostně zahájili sezónu i ve snowparku.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.